اخبار استخدامپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: امیدوارم دکتر دهقانی در مسئولیت جدید در جهاد دانشگاهی موفق باشند.

رستمی در مراسم جشنواره فرهیختگان:امیدوارم دکتر دهقانی در مسئولیت جدید در جهاد دانشگاهی موفق باشند.

 

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: علی رغم تحریم‌ها نقش دانشگاه‌ها روزافزون بوده است.
به گزارش بازارکار، حجت الاسلام مصطفی رستمی در مراسم جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی که پیش از ظهر امروز در مصلای امام خمینی تهران برگزار شد، با گرامیداشت یاد امام راحل به عنوان احیاگر دین و اسلامیت اظهار کرد: خیزش دانشگاه یکی از ثمرات مکتب امام(ره) بود. اگر دانشگاه قبل از انقلاب و بعد از انقلاب را با یکدیگر مقایسه کنیم تاثیر امام(ره) را در دانشگاه در می یابیم.

وی افزود: دانشگاه‌های کشور امروز بیش از دو درصد تولید دانش را دارند، خوشبختانه سالهاست که پیشتاز رشد علمی هستیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: علی رغم تحریم‌ها نقش دانشگاه روزافزون بوده است، امروز از نقاط قوت کشور حضور دانشمندان در کنار مدافعان است که در عرصه مختلف تلاش می کنند.

رستمی ادامه داد: اتفاق زیبایی که امروز در دانشگاه آزاد اسلامی شاهد آن هستیم کنار هم بودن دانش، حل مسیله و فعل شدن است. در این فرایند تربیت انسان های توانمند دارای قدرت حل مسئله بسیار مهم است.

وی اضافه کرد: در جهان ظالمانه امروز احساس شرم از نشان دادن انحطاط وجود ندارد، خدا را شاکریم به نقطه‌ای رسیدیم که مدعیان رهبری دنیا با صدها کشته دست و پنجه نرم می کنند ولی در بسیاری از استانها هیچ کشته‌ای ناشی نداریم و این دستاورد دانشمندان ماست.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها عنوان کرد: امروز بن بست های عمیق در دنیا وجود دارد، اما ما در گام دوم تمدن سازی اسلامی را مدنظر داریم در این زمینه دانشگاه‌ها مسئول اول هستند.

وی در پایان گفت: از دکتر طهرانچی و دکتر دهقانی تشکر می‌کنم و امیدوارم دکتر دهقانی در مسئولیت جدید در جهاد دانشگاهی موفق باشند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا