آذربایجان شرقیآذربایجان شرقی-سردبیر

اشتغال مستقیم بیش از ۶۰۰ نفر در معدن مس انجرد/ ضرورت فراهم شدن اشتغال پایدار در مناطق محروم

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان این‌که حمایت از کارآفرینان اولویت اصلی دستگاه قضایی است، گفت: حمایت از طرحهای تولیدی و صنعتی به خصوص در مناطق محروم برای فراهم شدن زمینه اشتغال پایدار ضروری است.

به گزارش بازار کار، به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری آذربایجان شرقی، موسی خلیل اللهی در بازدید از مجتمع معدن مس انجرد اهر گفت: در عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال، دستگاه قضائی کمک به حل مشکلات کارآفرینان را وظیفه خود می‌داند و در استان با برگزاری جلسات تخصصی و بازدید‌های میدانی برای کمک به حل مشکلات واحد‌های تولیدی گام‌های موثری برداشته شده است.
وی این طرح تولیدی صنعتی را ظرفیت عظیم و فرصت سرمایه گذاری مناسب برای اشتغال مردم این منطقه ذکر کرد و افزود: اشتغال مستقیم بیش از ۶۰۰ نفر از جوانان منطقه در این مجتمع گامی مهم برای کارآفرینی و رونق اقتصادی منطقه است که امیدواریم در مراحل بعد این رقم رشد قابل توجهی پیدا کند.
خلیل اللهی به ظرفیت بالای معدنی شهرستان اشاره کرد و افزود: دادگستری استان اجرای طرح‌های توسعه‌ای در حوزه معدن منطقه ارسباران را با لحاظ مسائل زیست محیطی و رعایت استاندارد‌های لازم یک ضرورت برای ایجاد اشتغال پایدار می‌داند و از سرمایه گذاران و فعالان این واحد‌های معدنی حمایت می‌کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا