فارس- سردبیر

دستگاه‌های اجرایی، خود را متعهد به خرید تولیدات استان فارس بدانند

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی جهت حمایت از تولید و اشتغال، لازم است خرید محصولات با کیفت داخل استان و شهر شیراز را مورد توجه جدی قرار دهند.

بازارکار به نقل از ایسنا رئیس شورای شهر شیراز، خواستار تمرکز دستگاه‌های اجرایی به خرید تولیدات داخل فارس در راستای حمایت از تولید و اشتغال شد.

مهدی طاهری بیان کرد: دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی برای حمایت از تولید و اشتغال لازم است خرید محصولات و تولیدات با کیفت داخل استان و شهر شیراز را مورد توجه جدی قرار دهند.

به نقل از شورای شهر شیراز، او با بیان اینکه تولیدات استان در همه بخش‌ها نیازمند حمایت است، افزود: اولین اقدام در راستای حمایت از کار و تولید، خرید کالاهای تولیدی در استان توسط دستگاەهای اجرایی است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد: هم اکنون در استان محصولات گوناگون و با کیفیت و قابل رقابت با دیگر نقاط کشور تولید می‌شود و سزاور نیست وقتی کالایی در استان با قیمت مناسب و دارای استاندارد تولید می‌شود از جایی دیگر تهیه شود.

طاهری عنوان کرد: همه ما وظیفه داریم از هر طریقی به تولید و اشتغال استان توجه داشته باشیم و یکی از راه‌های این کار، خرید کالاهای تولیدی از کارگاەها و کارخانه‌های مستقر در استان و شیراز است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا