یزدیزد- سردبیر

اعلام آمادگی بنیاد نخبگان استان یزد با عنوان مشاوری امین با پتانسیل کامل

در این دیدار دکتر حیدر مفتاحی زاده رییس بنیاد نخبگان استان بیان داشت :بنیاد نخبگان آمادگی دارد درهرعرصه و مقطعی که مقدور باشد و بتوانددرکار تصریح انجام پذیرد،بعنوان مشاوری امین با پتانسیل کامل نخبگان در قالب های مختلف با فرمانداری و دستگاههایی اجرایی همکاری نماید .

اعلام آمادگی بنیاد نخبگان عنوان مشاوری امین  با پتانسیل کامل

در این دیدار دکتر حیدر  مفتاحی زاده رییس بنیاد نخبگان استان  بیان داشت :بنیاد نخبگان آمادگی دارد درهرعرصه و  مقطعی که مقدور باشد و بتوانددرکار تصریح  انجام پذیرد،بعنوان مشاوری امین  با پتانسیل کامل نخبگان در قالب های مختلف با فرمانداری و دستگاههایی اجرایی همکاری نماید .

وی در ادامه افزود :در استان تاکنون از ظرفیتها ی نخبگان به خوبی استفاده نشده است وما در تلاشیم با ایجاد  یک فضای جدید و ویژه برای استفاده از ظرفیت نخبگان در راستای حل مشکلات اقدام نماییم .

سید محمد رضا مدرسی سرپرست فرمانداری یزد در ادامه ضمن تشکر از حضور رییس بنیاد نخبگان و همراهان اظهار داشت :دیدگاه افراد به بنیادنخبگان باید تغییر کند و نباید تصور شود که نخبگان از طیف و مدل  خاصی از جامعه هستندباید بصورت عام این مفاهمه  را درجامعه ایجاد کنید که  عموم جایگاه بنیاد نخبگان را بشناسندونوع ارتباط گیری و تعامل با جامعه هدف  میتواند این دیدگاه را تغییر دهد .

وی افزود:فرمانداری یزد نوزده کمیته در موضوعات مختلف دارد که هر کدام از این کمیته ها اگر بنیاد نخبگان ورود نماید می تواند کارکرد موثر وخوبی داشته باشد .

سرپرست فرمانداری یزد تصریح کرد  :اخیرا چشم اندار یزد نوین برای یزد با ده حوزه تعریف شده است وبا توجه به اینکه 60در صد جمعیت و پهنه جغرافیایی وتراکم استان ومراکز دانشگاهی وعلمی و ….. در شهرستان یزد می باشد پای کار آمدن بنیاد نخبگان  خارج از چهار چوب اداری می تواند  بستر خوبی  برای اجرای این چشم اندار باشد .

سید محمد رضا مدرسی در پایان ابراز امیدواری کرد که با این همکاریها بتوان قدمهای موثری برای مردم بویژه شهروندان عزیز یزدی برداریم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا