آذربایجان شرقیآذربایجان شرقی-سردبیر

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری: اعتبارات ویژه‌ای به استان‌ها در حوزه اشتغال تزریق خواهد شد

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با بیان این‌که رییس جمهور تاکید ویژه برای تزریق اعتبارات به استان‌ها در حوزه اشتغال دارند، گفت: اگر امکان اشتغالزایی بیشتری در آذربایجان شرقی فراهم شود، اعتبار آن را تامین می‌کنیم و قول مساعد می‌دهیم تنها به ۲۰ میلیارد تومان اکتفا نکنیم.

به گزارش بازار کار، انسیه خزعلی روز پنج شنبه، ۱۲ خرداد در بازدید از نمایشگاه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در تبریز با بیان این‌که اشتغال خانواده محور یکی از موضوعات مهم و جدی بوده که در دولت سیزدهم به آن توجه ویژه شده است، اظهار کرد: اشتغال زنان سرپرست خانوار و فرزندان این زنان در اولویت قرار دارد.
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری با بیان این‌که اعتبارات در نظرگرفته شده برای اشتغال آفرینی بانوان آذربایجان شرقی، ۲۰ میلیارد تومان است، گفت: با توجه به فعالیت‌های انجام گرفته در هر استان امکان افزایش اعتبار در هر استان وجود دارد.
وی گفت: اعتبارات مشاغل خانگی در دولت سیزدهم نسبت به دوره‌های قبل رشد بسیار قابل توجهی داشته است، برای هر استانی با توجه به شرایط خود و نسبت به جمعیت زنان خصوصا زنان سرپرست خانوار اعتبار متفاوتی در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا