لرستانلرستان- سردبیر

۳۶۰ فرصت شغلی در شهرستان رومشکان ایجاد می‌شود

استاندار لرستان گفت: ۳۶۰ فرصت شغلی در شهرستان رومشکان ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرنگار بازار کار در لرستان، فرهاد زیویار در سفر یک روزه به رومشکان، از روند ساخت و تکمیل چند پروژه عمرانی و اقتصادی این شهرستان بازدید کرد و افزود: امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در خدمت مردم اصیل و سخت کوش شهرستان رومشکان که اهل جهاد و ایثار هستند بودیم و از چند پروژه در حال احداث بازدید به عمل آمد.

وی اضافه کرد: در برنامه امروز یکی از پروژه‌های مورد بازدید، مرکز درمانی شهرستان رومشکان بود که این درمانگاه تکمیل و به سرانجام رسیده و موضوع ساخت بیمارستان که مطالبه عموم مردم است در جلسه شورای اداری شهرستان دنبال خواهد شد.

استاندار لرستان با اشاره به بازدید از یک واحد تولیدی شترمرغ که توسط یکی از مددجویان این شهرستان ایجاد شده و در حال حاضر با تولیدات خود به اقتصاد استان کمک می‌کند، گفت: این پروژه با عزم و اراده راسخ شروع شده و جای توسعه و گسترش دارد و در جلسه شورای اداری کمک‌های لازم در فرایندهای بعدی به این طرح و پروژه‌های مشابه صورت خواهد گرفت.

زیویار با بیان اینکه مجموعه ی کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان رومشکان برنامه‌های زیادی در زمینه اشتغال دارد، عنوان کرد: ۳۶۰ فرصت شغلی در رومشکان توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد خواهد شد.

استاندار با اشاره به بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان گفت: در رومشکان یک مجموعه ورزشی در حال احداث است که اعتبارات خوبی برای تکمیل آن در نظر گرفته شده است.

وی همچنین بازدید از فرایند نوسازی مدارس را یکی دیگر از برنامه‌های سفر امروز عنوان کرد و یادآور شد: چند میلیارد تومان برای ساخت کلاس‌های درس و تکمیل نواقص مدارس این شهرستان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا