لرستانلرستان- سردبیر

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان: نظام اداری ارتقا یابد/ جذب داوطلبان جدید در اولویت فعالیت‌ها باشد

سرپرست جمعیت هلال‌احمر لرستان با اشاره به اینکه نظام اداری جمعیت باید ارتقا یابد، گفت: یکی از فعالیت‌های مهم شعب تقویت اعضای موجود و جذب داوطلبین جدید باشد.

به گزارش خبرنگار بازار کار در لرستان، محمد قدمی در نخستین نشست معاونین و روسای شعب اظهار کرد: با توجه به نوع مأموریت‌ها و اهداف جمعیت هلال‌احمر، لازم است سطح ارائه خدمات بهبود یابد و خدمات با رضایتمندی بهتری نیز صورت گیرد.

وی بااهمیت نقش خیرین در توسعه فعالیت‌های خیرخواهانه و بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر، بیان کرد: جذب خیرین در هر شهرستان باید به یکی از رویکردهای اصلی تبدیل شود و تلاش داریم منابع خیرین در خود هر شهرستان نیز صرف شود.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر لرستان با اهمیت شمردن مقوله صرفه‌جویی در منابع و مصارف شعب جمعیت هلال‌احمر، تصریح کرد: تلاش داریم پروژه‌های عمرانی بر اساس اولویت و اهمیتی که خواهند داشت در همه شهرهای استان به اجرا در بیایند.

قدمی خاطرنشان کرد: لازم است شعب جمعیت هلال‌احمر از منابع موجودی که در اختیار دارند به نحو شایسته‌ای استفاده ببرند و ضمن ارتقاء سطح اداری تلاش کنند منابع درآمدزایی را نیز در شهرستان‌ها تقویت کنند.

وی بر اهمیت سلامت اداری اشاره کرد و افزود: یکی از نقایص موجود که باعث برخی مشکلات شده است به‌سلامت اداری برمی‌گردد که انتظار می‌رود با بهترین رویکرد و برنامه‌ریزی دقیق و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های اداری تلاش کنیم تا بتوانیم خدمات تأثیرگذاری را در فضای اجتماعی خودمان ایجاد کنیم.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا