مازندرانمازندران- سردبیر

تشکیل تعاونی های نوع جدید باید با محوریت تعداد اعضا و به اشتغال بالا ختم شود.

مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تشکیل تعاونی های نوع جدید باید با محوریت تعداد اعضا و اشتغال بالا و همچنین محصولات فناورانه و تحقق شعار سال به صادرات ختم شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، احمد پویش در نشست هم اندیشی حوزه تعاون اداره کل که به میزبانی شهرستان نور برگزار شد ضمن تأکید بر ادامه انجام برنامه های عملیاتی ابلاغی مطابق برنامه سال گذشته تا زمان اعلام و ابلاغ برنامه های جدید، افزود: تشکیل تعاونی های توسعه روستایی از طریق شناسایی ظرفیتهای روستاها با همکاری با بخشداران و دهیاران ،شوراها در اولویت قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: تشکیل تعاونی های نوع جدید باید با محوریت تعداد اعضا و اشتغال بالا و همچنین محصولات فناورانه و تحقق شعار سال به صادرات ختم شود.
پویش بر ثبت اطلاعات و همچنین بروز رسانی اطلاعات تعاونیها در سامانه هوشمندبخش تعاون تاکید کرد و گفت: برای ثبت نام در هفدهمین جشنواره تعاونی برتر استان همکاری و تعامل با تعاونی‌های سطح استان را در دستور کار داریم.
وی از شناسایی و تعیین و تکلیف تعاونی های مشکل دار و اعلام آن به اداره کل برای بررسی در کمیته تعاونی های مشکل دار استان خبر داد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا