مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خبر داد: ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر در خراسان شمالی با اجرای پروژه ترسیب کربن

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی از ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر در این استان در راستای اجرای پروژه ترسیب کربن خبر داد.

7 بانوی کارآفرین، با راه‌اندازی شرکت تعاونی پوشاک، اشتغال پایدار ایجاد کردند

مسئول روابط عمومی بسیج و ناحیه سپاه شیروان گفت: هفت نفر از بانوان بی سرپرست این شهرستان با راه اندازی شرکت تعاونی پوشاک برای خود ایجاد اشتغال پایدار کردند.

۸۹ درصد تعهد ایجاد اشتغال در خراسان شمالی محقق شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: تاکنون ۸۹ درصد تعهد اشتغال سال ۱۴۰۱ این استان با اعطای تسهیلات رونق تولید و حمایت از کسب و کارهای خرد محقق شد.

در قالب ۶۶۴ طرح؛ ۱۹۲۶ شغل در خراسان شمالی ایجاد شد

استاندار خراسان شمالی گفت: ۶۶۴ طرح با اعتبار ۲۱۸ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای هزار و ۹۲۶ نفر توسط صندوق کارآفرینی امید استان شکل گرفته است.

ایجاد بیش از ۹ هزار شغل در روستاهای خراسان‌شمالی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: ۹ هزار و ۱۰۸ شغل از زمان آغاز طرح اشتغال پایدار روستایی (سال ۱۳۹۷) تاکنون با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت در روستاهای استان ایجاد شده است.

دانشجویان دانشگاه بجنورد خواستار تعویق امتحانات شدند

جمعی از تشکل‌ها و کانون‌های دانشگاه بجنورد طی نامه‌ای به هیأت رئیسه دانشگاه و با اشاره به تعطیلی ادارات و سایر مراکز آموزشی با دستور استاندار، خواستار تعویق امتحانات هفته جاری شدند.

۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به فعالان صنایع دستی خراسان‌شمالی پرداخت شد

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در ۹ ماهه سالجاری به فعالان صنایع دستی استان پرداخت شد.

بهزیستی خراسان‌شمالی برای ۸۹۸ مددجو اشتغال ایجاد کرد

مدیر کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: این سازمان حمایتی در ۹ ماهه سال جاری برای ۸۹۸ نفر از گروه هدف شغل ایجاد کرد که نسب به مدت مشابه پارسال سه برابر رشد داشته است.

فرماندار بجنورد: ۲۰ طرح آموزشی و بهداشتی در بجنورد درحال اجرا است

فرماندار بجنورد با اشاره به بیش از ۲۰ طرح آموزشی و بهداشتی در حال احداث در این شهرستان، گفت: با همت مضاعف این طرح‌ها تا سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.

افزون بر ۱۲۵ میلیارد ریال وام مشاغل خانگی به جوانان خراسان‌شمالی پرداخت شد

معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: ۱۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال وام مشاغل خانگی در ۹ ماه امسال به ۲۵۱ نفر از جوانان استان پرداخت شد.
قبلی۲بعدی