مدیرکل: قانون استخدام معلولان در دستگاه‌هایی اجرایی استان قزوین اجرا نمی‌شود

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: میزان اجرای قانون استخدام معلولان یعنی اختصاص ۳ درصد از سهمیه استخدام دستگاه‌های اجرایی به معلولان در استان قزوین کمتر از ۲۵ درصد است و در اغلب موارد این قانون اجرا نمی‌شود

جلسه هیات اجرایی خانه‌های کارگر قزوین برگزار شد

جلسه هیات اجرایی خانه کارگر استان قزوین با موضوع بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲، مشکلات درمان تامین اجتماعی، حذف سطوح مزدی از مصوبات شورای عالی کار، افزایش سن بازنشستگی و وضعیت درمان در بیمارستان‌های خصوصی استان برگزار شد.جلسه هیات اجرایی خانه کارگر استان قزوین با موضوع بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲، مشکلات درمان تامین اجتماعی، حذف سطوح مزدی از مصوبات شورای عالی کار، افزایش سن بازنشستگی و وضعیت درمان در بیمارستان‌های خصوصی استان برگزار شد.

ایجاد ۲۵ هزار شغل در استان قزوین ؛ ۸۶ درصد تعهد اشتغال ‌محقق شد

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در ۱۰ ماهه امسال حدود ۲۵ هزار شغل در استان قزوین ایجاد شده و قزوین از این نظر جایگاه هفتم میزان ایجاد اشتغال در کشور را کسب کرده است.

فرماندار قزوین خبر داد؛ پرداخت بیش از ۲۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال خانگی در قزوین

فرماندار قزوین از پرداخت ۲۸۸ فقره تسهیلات اشتغال خانگی با ارزش بیش از ۲۹ میلیارد تومان خبر داد.

جذب ۳۲۰ نیروی مراقب سلامت در مدارس کشور

سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش از جذب ۳۲۰ نیروی مراقب سلامت در کشور خبر داد گفت: در حال حاضر با کمبود ۲۰ هزار نیروی متخصص بهداشت و مراقبان سلامت در کل مدارس کشور رو به‌رو هستیم.

طرح شهر دانشجو گامی نو در جهاد دانشگاهی قزوین

رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: طرح شهر دانشجو، باهدف پرورش و توانمندسازی دانشجویان در حوزه‌های علمی و تخصصی گامی نو در استان است که در دانشگاه مادر استان به‌صورت پایلوت اجرا می‌شود و سپس به سایر دانشگاه‌ها تسری خواهد یافت.

سرپرست معاونت آموزش متوسطه استان قزوین خبر داد؛ برگزاری جشنواره ایده‌های نو و تجارب اثربخش در قزوین

سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین از برگزاری جشنواره ایده‌های نو و تجارب اثربخش ویژه مدیران و معاونین هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش خبر داد.

دهیاران می توانند سفیران مهارت در روستاها باشند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: با تفاهم نامه منعقد شده با بخشدار الموت غربی برای توسعه آموزش های مهارت آموزی از دهیاران به عنوان سفیران مهارت در روستاها استفاده خواهیم کرد.

برگزاری ۱۵ ورکشاپ رایگان در نمایشگاه مشاغل خانگی قزوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: نمایشگاه مشاغل خانگی قزوین که با حمایت‌های ویژه از غرفه‌داران برگزار شده و ۱۵ ورکشاپ آموزشی رایگان در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.
قبلی۳بعدی