با حضور معاون کمیته امداد؛ افتتاح مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره رز در قزوین

حجت الاسلام جعفری گفت: ما انبوه و تنوع مخاطب را داریم و باید از طریق برون سپاری و نیروهای بیرونی، این کار را دنبال کنیم البته این برون سپاری باید درست صورت گیرد و سیاست ما برون سپاری است.

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس: عدم امکان استخدام نیرو به تعداد کافی از مشکلات سیستم اداری کشور است

نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم امکان استخدام و ورود نیروهای جدید به میزان کافی به برخی دستگاه ها یکی از مشکلات سیستم اداری در کشور به شمار می رود.

برگزاری ۳۷ عنوان نمایشگاه در سال ۱۴۰۱ در قزوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین گفت: به دلیل شیوع کرونا در ۲ سال گذشته شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین زیان‌ده شده بود و درآمدی نداشت اما از ۱۵ فروردین پس از استقرار در محل نمایشگاه‌ها در تاریخ ۱۹ فروردین اولین نمایشگاه را دایر کردیم و از ابتدای سال تاکنون ۳۷ نمایشگاه در قزوین برگزار شده است.

ایجاد ۲ هزار فرصت شغلی با طرح های بسیج سازندگی قزوین

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: با پرداخت تسهیلات و اجرای حدود 1500 طرح اشتغال خرد خانگی، برای 2000 نفر مستقیماً اشتغالزایی می شود.

هوشمندسازی و توسعه صنایع دوستدار محیط زیست راهبرد اتاق بازرگانی

رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: هوشمندسازی و توسعه صنایع دوستدار محیط زیست دو راهبرد جدید اتاق بازرگانی قزوین است.

دستور دادستان قزوین برای احداث کارگاه های تولیدی در جوار کمپ های ترک اعتیاد

دادستان قزوین از احداث کارگاه های تولیدی در جوار کمپ های ترک اعتیاد در راستای ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته و کاهش آمار سرقت این استان خبر داد.

در سال جاری؛ 75 میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی در قزوین پرداخت شد

معاون اشتغال و توسعه کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در سال جاری 75 میلیارد و 110 میلیون تومان تسهیلات اشتغال خانگی در قزوین پرداخت شده که معادل 85 درصد کل تسهیلات ابلاغی است.

معاون وزیر تعاون،کار و رفاه: سهم تعاون در اشتغال کشور ۳.۵ درصد رشد یافت

معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با حمایت های دولت سیزدهم از تعاونی ها، سهم این بخش در اشتغال کشور ۳.۵ درصد رشد یافت.

۸۶ واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی قزوین تقویت و احیا شدند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: ۸۶ واحد تولیدی با ظرفیت کم و راکد در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تقویت و احیا شدند.

احداث شهرک مهارتی برای مشاغل آینده در قزوین

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان قزوین از احداث شهرک مهارتی برای مشاغل آینده خبر داد و گفت: این شهرک به عنوان یک بازیگر مستقل چابک، پرسرعت و کم هزینه در زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور نقش بازی خواهد کرد.
قبلی۲بعدی