بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۷۹۴۶
مدیر روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان:
مدیر روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان گفت: به همت مرکز رسانه و جریان سازی حوزه هنری انقلابی اسلامی خوزستان، کارگاه آموزشی طنز و رسانه در اهواز برگزار می‌شود.
يکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۰

محمد محمدزاده پیش از ظهر امروز(یکشنبه 20 خرداد) در گفت و گویی رسانه‌ای بیان کرد: مرکز رسانه و جریان سازی حوزه هنری استان خوزستان، اقدام به راه اندازی «باشگاه رواق» کرده که این باشگاه با رویکرد آموزشی و تبیینی، مهمترین موضوعات و دغدغه‌های موجود در فضای فرهنگی و رسانه‌ای را به صورت نشست یا دوره‌های آموزشی در اختیار جامعه هدف خود قرار می‌دهد و نخستین کارگاه آن به موضوع مغفول و مهجورِ طنز و رسانه اختصاص یافته است.
 
وی با اشاره به کارکرد طنز در فضای اجتماعی گفت: لطافت زبان طنز باعث می‌شود کاستی‌ها و کمبودها به طور غیرمستقیم نشان داده شود، به عبارت دیگر طنز در میان شوخی و لبخند به دنبال طرح مشکل و یافتن راه‌حلی مناسب برای مرتفع کردن آن است.
 
مدیر روابط عمومی حوزه هنری خوزستان، استفاده از طنز را یکی از شیوه‌های مرسوم و نتیجه‌بخش در اقناع عنوان و تصریح کرد: مفاهیم و پیام‌های طنز به دلیل ایجاد حس فرح‌بخشی می‌توانند توجه مخاطب را به پیام و محتوای مطلب جلب کنند.
 
وی افزود: محمدرضا شهبازی از طنزپردازان رسانه‌ای و شناخته شده کشور استاد و مدرس کارگاه طنز و رسانه باشگاه رواق است. همچنین کارگاه یادشده روز چهارشنبه (۲۴ خرداد ماه) از ساعت ۸ - ۱۲ برگزار می‌شود. البته به شرکت‌کنندگان در این کارگاه مدرک معتبر نیز اعطا خواهد شد.

برچسب ها:

ارسال نظرات