استخدام شرکت کار و تامین (استخدام جدید)

اشتغالزایی چهارهزار نفری با اجرای پروژه زنجیره فولاد در کردستان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: برای اجرای زنجیره فولاد در استان ۱۷ طرح تعریف شده که با اجرای آنها برای بیش از چهار هزار نفر اشتغالزایی خواهد شد.

نشست مشارکت‌ جوانان، اشتغال آفرینی و تولید صنایع دستی کردستان برگزار می شود

در راستای سلسله نشست های تبیینی خبرگزاری برنا با حمایت معاونت جوانان استان کردستان نشست مشارکت‌ جوانان، اشتغال آفرینی و تولید صنایع دستی کردستان برگزار می شود.

وزیر اقتصاد در حاشیه بازدید از گمرک مرزی باشماق خبر داد؛ بهبود وضعیت یكی از مهم‌ترین نقاط ترانزیتی غرب كشور در سال ۱۴۰۲

وزیر اقتصاد در بازدید از گمرک مرزی باشماق در مریوان، از پیگیری حل و فصل مسائل بین دستگاهی، بهبود مشکلات مبادله پولی و همچنین نصب ایکس ری برای ترددهای تجاری خبر داد و اظهار امیدواری کرد که با اقدامات انجام شده در نیمه دوم سال جاری شاهد وضعیت مطلوب تری در این گمرک باشیم.

ایجاد بیش از ٦۰۰۰ فرصت شغلی با اجرای ٥ طرح پیشران در کردستان

معاون صنعت اداره کل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در حال حاضر ٥ طرح پیشران در حوزه صنعت در این استان در دست اجرا بوده که با اتمام آن‌ها زمینه اشتغالزایی ٦ هزار و ۱۰۰ نفر فراهم می‌شود.

شرکت بیش از ۱۱ هزار کردستانی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

«ازهاری» گفت: ١١ هزار و ٤٢٦ نفر از استان کردستان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کردند که ٨٠ درصد آن بانوان بودند.

از تبدیل وضعیت ایثارگران تا اختصاص سهم ده درصدی اشتغال استان‌ها به ایثارگران

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: باید ۱۰ درصد اشتغال استان ها به ایثارگران اختصاص یابد و همه دستگاه های اجرایی موظفند در این راستا اقدام کنند.

در سال گذشته؛ صادرات ۱۲۴ هزار دلاری صنایع‌دستی کردستان

سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: سال گذشته ۱۲۴ هزار دلار انواع محصولات صنایع‌دستی از هنرمندان استان به خارج از کشور به‌ویژه اقلیم کردستان عراق صادر شد.
۱بعدی