یک واحد تولیدی با اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ نفر در سقز احیا شد

رئیس کل دادگستری کردستان گفت: مشکل یک واحد تولیدی در سقز با بیش از ۱۰۰ نفر اشتغالزایی ، با ورود دستگاه قضایی برطرف و احیا شد.

حدود سه‌ هزار و ۶۰۰ طرح وام تبصره ۱۶ در کردستان ثبت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سه‌ هزار و ۵۹۱ طرح با اعتباری نزدیک به ۹۷۴ میلیارد و ۲۲۳ میلیون تومان در قالب تبصره (۱۶) ثبت‌ شد.

آمار اشتغال ایثارگران در کردستان صفر است

مدیرکل بنیاد شهید کردستان گفت: متاسفانە آمار اشتغال در حوزە ایثارگران در استان کردستان صفر است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان: عدم تمکین ادارات در تبدیل وضعیت شاغلان ایثارگر قابل قبول نیست

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان گفت: عدم تمکین ادارات در تبدیل وضعیت شاغلان ایثارگر قابل قبول نیست و از تمام ابزارهای حقوقی برای تحقق این مهم استفاده خواهیم کرد.

فرماندار: سهم سقز از تسهیلات اشتغالزایی ۲۴۷ میلیارد تومان است

فرماندار ویژه شهرستان سقز گفت: سهم این شهرستان از وام تبصره ۱۶ قانون بودجه ۱۴۰۱ برای اشتغالزایی ۲۴۷ میلیارد تومان است که ادارات و بانک ها باید برای جذب این وام بیشتر تلاش کنند.

پرداخت ۴۷ میلیارد تسهیلات به مشاغل خانگی کردستان

از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۷ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی استان کردستان پرداخت شده است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کردستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان با بیان اینکه امسال ۷۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به کردستان تخصیص یافت، گفت: تاکنون ۴۷ میلیارد تومان از این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد: پرداخت 47 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در کردستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان، با بیان اینکه در سالجاری ۷۸ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به کردستان تخصیص یافت، گفت: تاکنون ۴۷ میلیارد تومان از این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

مرکز خدمات روان‌شناسی کمیته امداد کردستان افتتاح شد

مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره کمیته امداد کردستان با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سنندج افتتاح شد.

جشن اشتغال در کردستان برگزار می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست هماهنگی برگزاری جشن اشتغال در کردستان گفت: در راستای ایجاد قرارگاه اشتغال در کشور، جشن اشتغال برگزار می شود.
قبلی۲بعدی