بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۱۷۳۴
در ۹ ماهه امسال بیش از ۷ هزار فرصت شغلی در استان توسط مددجویان تحت حمایت این نهاد و نیازمندان دهک‌های ۱ تا ۵ جامعه ایجاد شده است که بیش از ۳ هزار از این طرح‌ها توسط بانوان کارآفرین بوده است.
شنبه ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سید اسماعیل جوادی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس با تاکید بر توانمندسازی مددجویان تحت حمایت این نهاد و نیازمندان دهک‌های ۱ تا ۵ جامعه گفت: مددجویان با توانمندسازی و فراهم شدن اشتغال، خودکفا شده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج می‌شوند.

جوادی در ادامه یادآور شد: در ۹ ماهه امسال تعداد ۷ هزار و ۸۴۰ فرصت شغلی با اعتبار ۹ هزار و ۱۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال ایجاد شده است.

او ادامه داد: از تعداد طرح‌های مذکور، ۳ هزار و ۷۹۴ طرح مربوط به بانوان کارآفرین خانوار‌های تحت حمایت امداد بوده است و اشتغال‌های ایجاد شده برای بانوان سرپرست خانوار، ۴۵ درصد در مناطق روستائی و ۵۵ درصد درمناطق شهری می‌باشد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فارس در پایان خاطر نشان کرد: مشاغل ایجاد شده عمدتا در رسته‌های قالی بافی و صنایع دستی، خدمات توزیعی، آرایشگری و پوشاک و... می‌باشد.

پایان پیام/پ

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر