بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

بازارکار جهاد دانشگاهی

پیشنهاد سردبیر

مطالب بیشتر

ویژه ها

مطالب بیشتر
اجرای طرح ملی «سرباز ماهر» این بار در حوزه ورزش آذربایجان شرقی
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی
اجرای طرح ملی «سرباز ماهر» این بار در حوزه ورزش آذربایجان شرقی

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: طبق سیاست‌های کلی اشتغال کشور و سیاست‌های اجرایی سند ملی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، برخی رشته‌های ورزشی به محتوای آموزشی مهارتی سربازان وظیفه افزوده شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: طبق سیاست‌های کلی اشتغال کشور و سیاست‌های اجرایی سند ملی مهارت آموزی و اشتغال کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح، برخی رشته‌های ورزشی به محتوای آموزشی مهارتی سربازان وظیفه افزوده شد.

جشنواره فناوری و نوآوری دانش‌آموزی رینوفست برگزیدگان خود را شناخت
با اعلام نفرات برگزیده در تبریز؛
جشنواره فناوری و نوآوری دانش‌آموزی رینوفست برگزیدگان خود را شناخت

اولین جشنواره فناوری و نوآوری دانش‌آموزی رینوفست، با اعلام نفرات برگزیده به کار خود پایان داد. فستیوال فناوری و نوآوری رینوفست در سه بخش هوش مصنوعی، رباتیک و هوافضا با شرکت بیش از هفت هزار و چهارصد تیم برگزار شد.

بیان خاطرات شهدا و اسرای مدافع حرم؛
خاطرات شهدا و اسرای مدافع حرم نوعی جهاد تبیین است

مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی گفت :بیان خاطرات شهدا و اسرای مدافع حرم خود نوعی از جهاد تبیین است و برای شناخت داعش و ممانعت از ایجاد داعشی دیگر، روایتگری جنایات آنان جزئی از ضروریات است

مطالبه‌گری حق دانشجویان است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی:
مطالبه‌گری حق دانشجویان است

حجت الاسلام انوری گفت: مدیران دانشگاه تبریز به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش برای حل مشکلات دانشگاه هستند ولی مشکلات زیاد است و دانشجویان نیز حق دارند مطالبه‌گری کنند.