بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۰۲۹
معاون امور صنایع اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: طی نه ماه گذشته، زمینه اشتغال بیش از ۴۵۰۰ نفر در بخش صنعت استان فراهم شده است.
يکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۷

به گزارش بازارکار به نقل از خبرآنلاین استان سمنان حمیدرضا قدس با اعلام این خبر گفت: در این مدت ۱۷۶ واحد صنعتی استان با سرمایه‌گذاری حدود ۴۰ هزار میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری دریافت کرده و مشغول به فعالیت شده‌اند که زمینه اشتغال حدود ۴۵۶۰ نفر را در استان فراهم آورده‌اند.

وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون برای واحد‌های صنعتی که جواز تأسیس اخذ کرده‌اند، سرمایه گذاری بالغ بر ۲۵۵ هزار میلیارد ریال با اشتغال حدود ۱۴ هزار نفر پیش بینی شده است.

معاون امور صنایع اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه از ابتدای سالجاری، ۶۹۰ مجوز صنعتی در استان صادر شده است گفت، ۱۷۶ واحد صنعتی در استان پروانه بهره برداری و ۵۱۴ واحد نیز جواز تأسیس دریافت کرده‌اند.

حمیدرضا قدس با اشاره به وضع موجود در بخش صنعت استان سمنان اظهار داشت: طی پایش صورت گرفته از واحد‌های تولیدی استان تا کنون ۲۰۴۸ واحد صنعتی در استان دارای پروانه بهره برداری و مشغول به فعالیت هستند که با سرمایه گذاری حدود ۱۹۱ هزار میلیارد ریال منجر به اشتغال حدود ۶۰ هزار نفر در استان شده اند.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر