بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۱۳۰
سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۷

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از تدوین برنامه حمایتی ویژه برای شرکت‌های دانش بنیان استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمد جواد بازدرهوا در نشست تدوین برنامه حمایتی ویژه شرکت‌های دانش بنیان در بوشهر اظهار کرد: این اداره که با هدف مساعدت و رفع مشکلات شرکت‌های دانش بنیان تمام ظرفیت‌های خود را بکار گرفته است.

وی بیان کرد: شرکت‌های دانش بنیان در چند سال اخیر با تامین نیاز‌های کشور بویژه کالا‌های تحریمی موقعیت و جایگاه ارزنده‌ای در تولید را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: شرکت‌های دانش بنیان از لحاظ اشتغالزایی و ایجاد ارزش افزوده نقش آفرینی ویژه‌ای در اقتصاد کشور دارند که به تناسب این جایگاه سازمان تامین اجتماعی خود را موظف به حمایت از این شرکت‌ها می‌داند.

وی ادامه داد: در خصوص ابلاغ مفاصا حساب به واگذارندگان کار، مقاطعه کاران و شماره کارگاهی آنها، ارائه خدمات غیرحضوری و الکترونیک، تسویه حساب شرکت ها، معافیت‌های بیمه‌ای و همکاری و تعامل با شرکت‌های دانش بنیان برنامه ریزی جامع و کاملی انجام شده است.

تدوین برنامه حمایت ویژه از شرکت‌های دانش‌بنیان بوشهر

بازدرهوا بیان کرد: خلاقیت و نوآوری از ویژه بارز شرکت‌های دانش بنیان است که این ویژگی منجر شده تا این شرکت در بسیاری از صنایع پیشرفته یار و مددکار حوزه‌های تولید باشند.

در استان بوشهر ۱۶۵ شرکت و واحد فناور فعالیت دارند که از این شمار ۳۲ شرکت دانش بنیان هستند.

گردش مالی شرکت‌های فعال در پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر ۱۰ هزار میلیارد ریال با اشتغال زایی یکهزار و ۵۰۰ نفر برآورد شده است.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر