بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۱۶۸
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از راه‌اندازی مدارس مهارتی علوم ورزشی، گردشگری و هتلداری در دانشگاه بین‌المللی کیش خبر داد.
سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان از راه‌اندازی مدارس مهارتی علوم ورزشی، گردشگری و هتلداری در دانشگاه بین‌المللی کیش خبر داد.
به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، محمد حسین رنجبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در دیدار با مدیر جزایر اقماری و همچنین مدیر کل تربیت بدنی منطقه آزاد کیش، با اشاره به پتانسیل‌های جزیره کیش در حوزه‌های مختلف تجاری، گردشگری و ورزشی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین و فعال‌ترین موسسه آموزش عالی استان با حرکت در راستای کارآفرینی و مهارت آموزی می‌کوشد گام‌های مؤثر و بزرگی را در حوزه اقتصاد دریا محور بردارد که دراین راستا تاسیس مدارس عالی مهارتی در حوزه مختلف می‌تواند یک فعالیت موثر و کارآمد باشد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند در حیطه اقتصاد دریا محور در حوزه‌های مختلف تجارت، اقتصاد، فرهنگ، مدیریت، بازرگانی، شیلات، محیط زیست و ... فعالیت‌های چشمگیری را با تاسیس مدارس مهارتی داشته باشد، افزود: ظرفیت‌های خوب این جزیره، زمینه لازم را برای تاسیس این گونه مدارس مهیا کرده و دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس توانمندی‌ها و پتانسیل بالفعل می‌تواند با تاسیس مدارس مهارتی در تربیت نیروی انسانی متخصص با منطقه آزاد کیش تعامل سازنده داشته باشد.

رنجبر موقعیت ممتاز جزیره کیش و همسایگی آن با کشور‌های حوزه خلیج فارس را فرصت بزرگی برای جذب گردشگر عنوان کرد و افزود: برای جذب گردشگر علاوه بر گسترش جاذبه‌های طبیعی باید زمینه لازم برای استقبال، اسکان وسایر زمینه‌های ضروری جذب توریست نیز فراهم شود که این امر مهم جز با تربیت نیرو‌های متخصص و ماهر محقق نمی‌شود.

خسرو مرادی شهدادی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش نیز گزارشی از فعالیت‌های انجام شده ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین در ادامه این نشست مقرر شد تا با همکاری منطقه آزاد کیش مدارس مهارتی مورد پشتیبانی قرار گیرند تا در آینده نزدیک در این جزیره شاهد راه اندازی مدارس مهارتی علوم ورزشی، گردشگری و و هتلداری باشیم.


روح‌اله قیطاسی

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر