بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۴۱۴
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر از اجرای طرح مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید در استان بوشهر خبر داد.
سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶

به گزارش بازارکار از روابط عمومی استانداری بوشهر، راضیه علیپور ظهر دوشنبه در نشست طرح مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید اظهار داشت: این نشست هم اندیشی به منظور اجرای طرح مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید در سطح استان بوشهر برگزار شده که امیدوارم به اهداف مورد نظر برسیم.
مدیرکل  امور اتباع و مهاجرین خارجی استان بوشهر با بیان اینکه مقرر شده این طرح همزمان در سراسر کشور اجرایی شود، افزود: پس از چهار دهه حضور اتباع در کشور و با توجه به خدماتی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه کرده، اتباع و مهاجرین توانسته اند به توانمندی و دستاوردهای خوبی دست یابند و اکنون اجرای مطلوب این طرح در جذب سرمایه های خرد و سرگردان اتباع می‌تواند در رونق تولید و اشتغال زایی نقش بسزایی ایفا کند.
علی پور با تاکید بر جذب حداکثری سرمایه گذاران بیان کرد: در این راستا اقدامات خوبی از جمله برگزاری نمایشگاه ها و دعوت از سرمایه گذاران استانی و کشوری صورت پذیرفته که با دستورالعمل جدید سازمان ملی مهاجرت ان‌شااله جذب سرمایه گذاران تسریع می‌ شود.
بر اساس این گزارش، نشست طرح مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید با حضور مدیرامور شعب بانک ملی استان بوشهر و مدیران بیمه حکمت و بیمه معلم در دفتر مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر برگزار شد.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر