بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۴۷۱
استاندار بوشهر گفت: نخستین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای صنایع دریایی، شیلاتی و آبزیان کشور دهه فجر امسال در دیّر به بهره برداری می‌رسد.
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴

احمد محمدی زاده در بازدید از مرکز فنی و حرفه‌ای دریامحور شهرستان دیر اظهار داشت: ارائه آموزش‌های تخصصی به جوانان بومی استان بوشهر، از فاکتور‌های مهم برای ایجاد اشتغال است و باید در تمام شهرستان‌ها، متناسب با ظرفیت‌ها و پتانسیل موجود، دوره‌های آموزشی تخصصی توسط فنی و حرفه‌ای برگزار شود.
استاندار بوشهر از افتتاح نخستین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای صنایع دریایی، شیلاتی و آبزیان کشور در شهرستان دیر خبر داد و تصریح کرد: این مرکز که دارای استاندارد‌های لازم است، تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
محمدی زاده بیان کرد: این مرکز اکنون بیش از ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه، هزینه شده است.
وی اضافه کرد: نخستین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای صنایع دریایی و شیلاتی کشور با مساحت ۱۱ هزار مترمربع عرصه و ۱۴۰۰ متر مربع اعیان اجرا شده است.
استاندار بوشهر گفت: این مرکز شامل هشت کارگاه آموزشی از جمله کارگاه‌های حوزه شیلاتی، صنایع بندری، مکانیک و الکترونیک و صنایع دستی است.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر