بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۵۳۷
رئیس بنیاد نخبگان استان کرمان خبرداد:
فراخوان جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی کرمان تا ۱۵ بهمن‌ماه ادامه دارد و در این مرحله ۷۰ نفر از مشمولان خانم و آقا در دستگاه‌های اجرایی جذب خواهند شد.
جمعه ۰۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹

به گزارش بازارکار،  قاسم سرگزی رئیس بنیاد نخبگان کرمان بیان کرد: سومین فراخوان جذب نخبگان و استعداد‌های برتر در دستگاه‌های اجرایی، با هدف حمایت از اشتغال و اثرگذاری اجتماعات نخبگانی در حل مسائل اساسی کشور آغاز شده است.
، وی ادامه داد: بنیاد ملی نخبگان در راستای مصوبه هیأت وزیران در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ در خصوص جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاه‌های اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت اجتماعات نخبگانی به‌منظور حل مسائل اصلی کشور، اقدام به اجرایی‌سازی شیوه‌نامه «شناسایی استعداد‌های برتر به منظور جذب در دستگاه‌های اجرایی کشور» کرده است.

رئیس بنیاد نخبگان کرمان افزود: راهبرد‌های اصلی بنیاد در اجرای این آیین‌نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش‌های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با توجه به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاه‌های اجرائی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت‌رسانی به جامعه است.

سرگزی به دستگاه‌های اجرایی همکار در سومین مرحله جذب نخبگان و استعداد‌های برتر اشاره کرد و افزود: پس از احراز شرایط متقاضیان، ۷۰ نفر از مشمولان خانم و آقا در دستگاه‌های اجرایی جذب خواهند شد.

وی اضافه کرد: اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، وزارت نیرو، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و جنوب استان و همچنین قوه قضاییه در این دوره در زمینه جذب نیرو با بنیاد نخبگان استان کرمان همکاری دارند.
سرگزی با اشاره به شرایط شرکت کنندگان در سومین مرحله جذب نخبگان و استعداد‌های برتر در دستگاه‌های اجرایی، گفت: فارغ التحصیلان دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و تخصصی در گروه‌های علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی و بهداشت، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر و معماری در این دوره می‌توانند شرکت کنند.

رئیس بنیاد نخبگان استان کرمان، عنوان کرد: متقاضیان سه مرحله ارزیابی پشت سر خواهند گذاشت، که شامل ارزیابی بنیاد ملی نخبگان، ارزیابی شایستگی شغلی- عمومی در کانون ارزیابی و بررسی در دستگاه به کارگیرنده است.

سرگزی تاکید کرد: متقاضیان واجد شرایط استفاده از این تسهیلات می‌توانند تا تاریخ ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ جهت تشکیل و یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه ثبت‌نام به آدرس dana.bmn.ir مراجعه و اطلاعات خود را در این سامانه بارگذاری کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بنیاد ملی نخبگان (bmn.ir) مراجعه کنند.

برچسب ها:

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر