بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۶۰۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: در جنگ روایت ها باید با جهاد تبیین میدان روایتگری را از دشمن بگیریم و روایتگر درستی برای آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم.
شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، «سیاوش آقاجانی» در کمیته کارگری و کارفرمایی دهه مبارک فجر گفت: شرف و عزت خود را مدیون انقلاب اسلامی هستیم و فارغ از نگاه تکلیف گرایانه و سازمانی باید نسبت به پاسداشت هر چه با شکوه تر ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب متعهد باشیم.

آقاجانی با تاسی از سخنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ما مدیران دولتی باید از حرم جمهوری اسلامی پاسداری و حراست کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که دشمن از بعد نظامی ناامید است و با جنگ روایت‌ها تلاش بر ایجاد نارضایتی و ناکارآمد نشان دادن جمهوری اسلامی دارد، تصریح کرد: در چنین شرایطی ما باید با جهاد تبیین میدان روایتگری را از دشمن بگیریم و روایتگر درستی برای آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم.

آقاجانی تصریح کرد: هرجا که عملکرد ما به شعارهای انقلاب اسلامی نزدیک بود پیشرفت کردیم.

رییس شورای هماهنگی مدیران استان گیلان تاکید کرد: باید نمایش توانمندی بانوان و موضوع اشتغال و بهره گیری از ظرفیت کاریابی ها و معرفی سامانه جست و جوی شغل در برنامه های دهه فجر سال جاری پررنگ تر دیده شوند.

لازم به ذکر است؛ بازدید دانش آموزان از واحدهای تولیدی درحوزه فرهنگ کار، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ،گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و تجلیل از خانواده ایثارگران، بازدید از واحدهای نمونه اشتغالزا، برگزاری نشست سه جانبه گرایی دولت،کارگر و کارفرما، بازدید از تعاونی زنان و پیشتیبانان مشاغل خانگی، برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی، برگزاری مشاوره رایگان شغلی، برگزاری جشن مشترک انقلاب با همکاری دستگاه‌های شورای هماهنگی و تشکلات کارگری و کارفرمایی،برگزاری نمایشگاه کسب و کارهای خانگی و کارگاهی، ارایه خدمات مشاوره رایگان کسب و کار توسط مراکز مشاوره کارآفرینی در محل نمایشگاه در فنی حرفه ای از اهم برنامه های دهه مبارک فجر خواهد بود.

برچسب ها:

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر