بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۹۳۳
غرفه جهاد دانشگاهی سمنان در نخستین نمایشگاه معرفی خدمات کسب و کار با عنوان «روایت پیشرفت» در استان سمنان برپا شد.
شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۲همزمان با دهه فجر، نخستین نمایشگاه معرفی خدمات کسب و کار و نمایشگاه دستاورد‌های دولت در استان سمنان با عنوان «روایت پیشرفت» با حضور معاون بازرگانی و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت، استاندار سمنان و دیگر مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی سمنان افتتاح شد.

دستاورد‌ها و اقدامات شاخص جهاد دانشگاهی استان سمنان در حوزه‌های پژوهش و فناوری، آموزش و کارآفرینی، اشتغال، محصولات فناورانه و دانش بنیان و ... در غرفه‌های ۷۴ و ۷۹ به‌نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه معرفی خدمات کسب و کار و نمایشگاه دستاورد‌های دولت مردمی در قالب ۱۰۰ غرفه و حضور ۴۴ دستگاه اجرایی از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و عصر‌ها از ۱۷ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی سمنان، برگزاری رویداد و کارگاه تخصصی پزشکی بازساختی و چشم‌انداز‌های آینده و رونمایی از نانو کامپوزیت بر پایه گرافن، ماده اولیه برای تولید تاندون با همکاری پروفسور سیفعلیان، دانشمند ایرانی حوزه بیوتکنولوژی و پزشکی بازساختی مقیم انگلستان در سومین روز از نمایشگاه از جمله برنامه‌های جانبی جهاد دانشگاهی سمنان در نمایشگاه «روایت پیشرفت» است.

 

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر