بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۹۷۱
يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳

فرماندار کاشان ضمن اشاره به تحقق ۱۰۲ درصدی ایجاد اشتغال در کاشان، گفت: ۱۷۱ میلیارد تومان تسهیلات ویژه طرح‌های اشتغال‌زایی تخصیص یافت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدشریف زارعی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: کاشان از میزان چهار هزار و ۴۶۲ مورد تعهد اشتغال خود توانسته چهار هزار و ۵۴۵ شغل را ایجاد کند و دستگاه‌های اجرایی، ۱۰۲ درصد از تعهد رصد اشتغال شهرستان را محقق کردند.

وی ضمن تقدیر از دستگاه‌های اجرایی برای تحقق موضوع ایجاد شغل در شهرستان کاشان ابراز داشت: با وجود این شرایط، اما باید اقدامات مضاعف انجام داده شود و از این رو حفظ و بهبود این روند ایجاد اشتغال در شهرستان کاشان الزامی است.

فرماندار ویژه و رئیس کارگروه اشتغال شهرستان کاشان در زمینه اشتغال و مشاغل خانگی گفت: کاشان در زمینه مشاغل خانگی ۳۱ طرح به مبلغ پنج میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان جهت پرداخت به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.

زارعی در خصوص سایر طرح‌های اشتغال‌زایی بیان کرد: در طرح تبصره ۱۸ بودجه ۱۴۰۲ از محل دستگاه‌های اجرایی تا به امروز در مجموع به مبلغ ۱۷۱ میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان به منظور پرداخت به بانک‌های عامل معرفی شدند.

وی ضمن تقدیر از تعامل بین دستگاه‌های اجرایی دارای اعتبار اشتغال و بانک‌های عامل پرداخت کننده تسهیلات در شهرستان کاشان ابراز داشت: تعامل و تلاش هرچه بیشتر اعضای کارگروه در فرصت باقیمانده تا پایان سال ضروری است تا اعتبار شهرستان کاشان در حوزه اشتغال به صورت کامل جذب شود.

زارعی در ادامه ضمن لزوم راه‌اندازی کارخانه نوآوری و برگزاری کمیته‌های تخصصی توسعه کارآفرینی و توسعه انرژی خورشیدی ذیل کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، گفت: از دستگاه‌های اجرایی درخواست داریم تا از توسعه مشاغل خانگی حمایت کرده و نمایشگاه‌های مشاغل خانگی را در جهت حمایت از فعالان این حوزه برگزار کنند.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر