بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۰۱۱
به عنوان تولید کننده الیاف پلی استر نخ
نخستین واحد تولید کش و کاور کشور به عنوان تولید کننده الیاف پلی استر نخ poy و fdy در استان زنجان راه‌اندازی شد.
يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

به گزارش بازارکار از زنجان، نخستین واحد تولید کش و کاور کشور در زنجان افتتاح شد، این واحد که با نام لپان بافت شناخته می‌شود به عنوان تولیدکننده الیاف پلی‌استر نخ poy و fdy در استان زنجان با حضور استاندار زنجان راه‌اندازی شد.
محسن افشارچی، استاندار زنجان شامگاه امروز در آئین افتتاح این واحد با تاکید بر پررنگ بودن صنعت نساجی در سبد تولیدات استان اظهار کرد: این صنعت باید پررنگ دیده شود.
استاندار زنجان با تاکید بر تکمیل زنجیره ارزش‌افزوده صنعت نساجی در استان تصریح کرد: این تکمیل زنجیره در نوع خود ارزشمند است.
وی به مشکلات مطرح شده در مورد سرمایه در گردش برای این واحد صنعتی اشاره کرد و افزود: می‌توان این صنعت را در اولویت تبصره ۱۸ در پرداخت تسهیلات قرارداد.
افشارچی با تقدیر از اقدامات انجام شده در این واحد صنعتی گفت: این اقدامات در نوع خود مجاهدت محسوب می‌شود. 
 همچنین مجید گلشنی، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز در این جلسه با بیان اینکه تکمیل زنجیره تولید رویکرد توسعه صنعتی در این استان است، گفت: این طرح توسعه برای تولید نخ پلی استر بلند است که مشابه آن در منطقه شمال غرب کشور وجود ندارد.
مدیرکل صمت استان زنجان افزود: جهت‌گیری توسعه صنعتی استان در جذب سرمایه‌گذاری‌ها زنجیره ارزش و تکمیل حلقه‌های تولید است.
وی ادامه داد: این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری 38 میلیارد تومان زمینه اشتغال 30 نفر را فراهم کرده است.
در این جلسه مدیران شرکت ضمن تشریح اقدامات انجام شده برای به سرانجام رساندن این واحد گفت: باید برای حل مشکلات این واحد از جمله سرمایه در گردش اقداماتی انجام شود.

برچسب ها:

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر