بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۰۶۰
چهار هزار و ۲۰۰ شغل جدید از ابتدای سال جاری تاکنون در نیشابور ایجاد شده که معادل ۱۱۵ درصد از تعهد این شهرستان برای ایجاد فرصت شغلی در سال جاری است.
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۴

به گزارش بازارکار به نقل ازخبرگزاری دانشجو، فرماندار نیشابور درباره وضعیت اشتغال این شهرستان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته سهمیه نیشابور برای ایجاد شغل در سال جاری سه هزار و ۹۰۴ مورد بود که پس از شهرستان مشهد بیشترین تعهد اشتغال در بین شهرستان‌های خراسان رضوی محسوب می‌شود.

مهدی دونده افزود: مطابق گزارش سامانه رصد اشتغال وزارت تعاون، عملکرد نیشابور در ایجاد فرصت شغلی جدید در این شهرستان در مقایسه با شهرستان‌های همتراز در جایگاه برتر قرار دارد.

فرماندار نیشابور ادامه داد: میزان تعهد اشتغال اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در سال جاری هزار و یک نفر بود که تاکنون هزار و ۳۵۸ شغل ایجاد کرده است.

وی تعهد اشتغال اداره بهزیستی نیشابور را ۱۹۶ فرصت شغل در سال جاری دانست و گفت: تاکنون ۳۶۹ شغل جدید در حوزه بهزیستی در این شهرستان فراهم شده است.

دونده افزود: تعهد اشتغال جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی (ره) نیشابور به ترتیب ۳۰۵ و ۷۹۳ فرصت شغلی بوده که این نهاد‌ها تاکنون ۳۱۲ و ۷۲۸ شغل جدید ایجاد کرده اند.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر