بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۲۲۷
از سوی ستاد اتصال‌پذیری و ارتباطات
فراخوان «حمایت از طرح‌های پژوهشی و دوره پسادکتری» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری اعلام شد.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵

به گزارش بازارکار به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری این فراخوان با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با همکاری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و بنیاد ملی علم ایران اعلام شد.

هدف از این فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و تقویت و تشویق جامعه دانشگاهی در حمایت از «طرح‌های پژوهشی اعضای هیأت علمی» و «دوره‌های پسادکتری» در راستای نیاز‌های کشور در صنعت ارتباطات و متناسب با اولویت‌های ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات و نیز شرکت همراه اول در سطح ملی و بین‌المللی می‌باشد.

متقاضیان طرح‌های پژوهشی باید از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی مورد تأیید «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» باشند. متخصصان غیر هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند به عنوان همکار در طرح‌ها حضور داشته باشند.

سقف حمایتی از طرح‌های پسادکتری به صورت حق‌الزحمه پژوهشگر پسادکتری ۸۰ درصد حقوق استادیار پایه یک، مسئول طرح ۲۰ میلیون تومان و همچنین هزینه اجرای طرح تا سقف ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

سقف حمایتی مشترک از طرح‌های پژوهشی که شامل یک استاد یا بیش از آن از یک دانشگاه هستند، حداکثر یک میلیارد تومان است. بیش از یک استاد از چند دانشگاه مختلف هستند، حداکثر دو میلیارد تومان است و در نهایت حمایت از طرح‌هایی که تا TRL ۳ هستند حداکثر دو میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

برچسب ها:

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر