بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۲۴۳
مرتضوی در کارگروه اشتغال چهارمحال و بختیاری خبر داد:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توجه دولت ایجاد اشتغال پایدار و با کیفیت است و در این راه با همکاری بخش خصوصی با توسعه مهارت آموزی تأکیدات مقام معظم رهبری را دنبال می کنیم.
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵

به گزارش بازارکار از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان چهارمحال و بختیاری خروجی کارگروه های اشتغال و سرمایه‌گذاری را رفع مشکلات مردم و تسریع در توسعه استان ها عنوان کرد گفت: دولتمردان باید خود را موظف به حل مشکلات مردم بدانند.
 
وی با تشریح خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهار داشت: مطالعه شاخص های توسعه نشان می دهد توفیقات جمهوری اسلامی ایران به روایت خود دشمنان غیر قابل مقایسه با دوران گذشته است.
 
مرتضوی افزود: دانشمندان ایرانی در کشوری که ۴۵ سال تحریم بوده است، مرزهای دانش را در نوردیده اند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه تا دیروز دشمنان ما را با گزینه‌های روی میز تهدید می کردند، گفت: امروز برای دشمنان هیچ‌گزینه ای جز گفتگو از موضع همسان وجود ندارد.
 
وی تأکید کرد: حوزه اشتغال نیازمند اهتمام ویژه و همگرایی بخش خصوصی و دولت است و در این میان همه مدیران موظف به اقدام جهادی هستند.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چند حلقه مفقوده وجود دارد که مهمترین آن ها اقتصاد و معیشت مردم است.
 
مرتضوی با بیان اینکه اقدامات بزرگی در دو سال گذشته در حوزه اشتغال انجام شده، اظهار داشت: برای اولین بار شاهد کاهش نرخ بیکاری فارغ‌التحصیلان در کشور بودیم که این مسیر با قدرت دنبال می شود.
 
وی افزود: دولت مردمی سیزدهم با الگوگیری از نگاه راهبردی مقام معظم رهبری مدیریت اقتصادی کشور را دنبال کرده و امروزه بخش عظیمی از تولید کشور همسو با اقتصاد مقاومتی است.
 
وزیر کار با یادآوری کسری ۴۰۰ هزار میلیارد تومانی صندوق‌های بازنشستگی در ابتدای دولت سیزدهم، بیان کرد: با روی کار آمدن دولت مردمی و با تدبیر ریاست جمهوری این بحران حل شده و به ثبات رسیدیم.
 
مرتضوی گفت: توجه دولت ایجاد اشتغال پایدار و با کیفیت است و در این راه با همکاری بخش خصوصی با توسعه مهارت آموزی تأکیدات مقام معظم رهبری را دنبال می کنیم.
 
وی تاکید کرد: مصوبات سفر ریاست جمهوری و هیات دولت برای استان چهارمحال و بختیاری باید محقق شود و در این خصوص پیگیری و جدیت مدیران مهم است.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در کریدور استان های زاگرس نشین با دستور رئیس جمهور مسیر توسعه شکل گرفته و این مهم در قالب کارگروه ویژه ای دنبال می شود.

استخر کارگری شهرکرد افتتاح شد
همجنین در ادامه سفر وزیر کار به چهارمحال و بختیاری؛ استخر مجموعه ورزش کارگری شهرستان شهرکرد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
استخر کارگری شهرکرد افتتاح شد
همزمان با ایام دهه مبارک فجر و در سفر «سیدصولت مرتضوی» به چهارمحال و بختیاری، استخر مجموعه ورزش کارگری شهرکرد افتتاح شد.
 
این استخر ویژه جامعه کار و تولید در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال پس از ۱۲ سال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 
با افتتاح این مجموعه ورزشی، زمینه اشتغال مستقیم ۱۵ نفر فراهم شد.ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر