بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۲۶۴
در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان لرستان؛
مرکز آموزش مهارت‌های فنی‌وحرفه‌ای شهرستان ازنا با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۸

به گزارش بازارکار از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در آئین افتتاح مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان ازنا با حضور «سیدصولت مرتضوی»، «مهرداد عظیمی» رئیس سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور، استاندار لرستان و جمعی از مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشتند.
 
این مجموعه شش کارگاه آموزشی و ۲ واحد اداری دارد که در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۳۱۷۸ مترمربع و و صرف شش میلیارد تومان افتتاح شد.
 
هدف از تاسیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران در شهرستان ازنا، بهره‌مندی از آموزش‌های مختلف با حضور ۱۵ نفر مربی و کادر اداری است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان بازدید کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در سفر به شهرستان الیگودرز، از شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان بازدید کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان بازدید کرد
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در اولین برنامه سفر به استان لرستان با همراهی استاندار و جمعی از مدیران استانی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان بازدید کرد.
 
مرتضوی در این بازدید در جریان روند تولید و برنامه‌ریزی‌های این واحد زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری برای اجرای طرح‌های توسعه قرار گرفت.
 
کل مساحت شرکت ۴۵ هکتار و زیربنای آن ۱۹ هکتار بوده که در حال حاضر ۶۵ نفر در آن مشغول به فعالیت هستند.ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر