بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۴۱۵۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: کانون کارآفرینان برتر به عنوان اتاق فکر اشتغال استان خواهند بود.
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۹

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان گفت: کانون کارآفرینان برتر به عنوان اتاق فکر اشتغال استان خواهند بود.
به گزارش بازارکاراز برنا؛ امیر حسن‌زاده در ششمین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان در سال ۱۴۰۲ با اشاره به شکل‌گیری کانون کارآفرینان برتر استان و برگزاری انتخابات عنوان کرد: اولین جلسه کانون در معاونت اقتصادی استانداری تشکیل و احکام اعضای هیات مدیره و هیات امنا ابلاع شد.
وی ادامه داد: کانون کارآفرینان برتر به عنوان اتاق فکر اشتغال استان خواهند بود و با توجه به تجربه‌هایی که دارند، ما را در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه رفع موانع برای شناسایی و راه حل مشکلات یاری می‌کنند.
حسن‌زاده افزود: شناسایی مهارت‌ها و بازار مورد نیاز از دیگر مواردی هستند که کانون کارآفرینان برتر استان کرمان دنبال می‌کنند.
به گفته مجتبی مصباح مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز گفت: انتخابات کانون کارآفرینان برتر استان از میان ۱۰۰ کارآفرین برتر استانی و ملی کرمان برگزار شد.
وی افزود: اعضای کانون شامل رئیس، نایب رئیس اول، نایب رئیس دوم، خزانه‌دار و بازرس مشخص شدند که یکسری شخصیت‌های حقوقی از جمله استاندار به عنوان رئیس هیات امنا، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیر، مدیران کل صمت، دارایی، جهاد کشاورزی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی عضو کانون هستند. 

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر