بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۴۳۷۷
استاندار بوشهر از تقویت اشتغال مددجویان در این استان خبر داد و گفت: سه هزار و ۶۰۰ مددجوی کمیته امداد استان بوشهر خودکفا می‌شوند.
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۳

به گزارش ازا مهر، احمد محمدی زاده یکشنبه‌شب در همایش وبیناری که با حضور رئیس جمهور و مدیران ارشد کمیته امداد و تعدادی از مددجویان برگزار شد اظهار داشت: کمیته امداد یک نهاد خدمات رسان است و در استان بوشهر نیز خدمات قابل توجهی به جامعه هدف ارائه کرده که امیدوارم این روند تداوم یابد.
وی با اشاره به اجرای طرح پنل‌های خورشیدی در استان بوشهر افزود: سهمیه کمیته امداد استان بوشهر، ایجاد ۸۰۰ پنل خورشیدی است که کمیته امداد استان عملکرد خوبی داشته و امیدوارم شاهد افزایش پنل ها نیز باشیم.
استاندار بوشهر با بیان اینکه اجرای نیروگاه‌های کوچک خورشیدی در روستاها منجر به ایجاد شغل پایدار می‌شود خاطر نشان کرد: مواد اولیه این پنل‌ها، نور خورشید است و خریدار محصول نیز دولت است و اشتغال قابل توجهی در بر دارد.
محمدی زاده از مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خواست با همکاری دفتر سرمایه‌گذاری استانداری نسبت به اجرای کامل این طرح‌ها اهتمام ورزند.
وی با اشاره به جشن ملی توانمندسازی مددجویان کمیته امداد گفت: در سطح کشور، ۱۰۰ هزار مددجو خودکفا می‌شوند و از چرخه حمایتی خارج خواهند شد که سهم استان بوشهر ۳۶۰۰ مددجو است.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر