بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۴۵۱۸
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱

شرکت سیمان تهران به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود واقع در استان تهران از واجدین شرایط از طریق آزمون کتبی و مصاحبه دعوت به همکاری می نماید.
مهلت ثبت نام از 24 اسفند 1402 الی 10 فروردین 1403 می باشد.

 

شرایط آزمون

1. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
2. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3. تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور طبق قانون اساسی
4. عدم اشتهارد به فساد اخلاقی، نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
5. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح
6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی در زمان ثبت نام (برای داوطلبین مرد)
7. عدم اشتغال و تعهد خدمت در سایر سازمان ها، شرکت ها و دستگاه های دولتی و وابسته به دولت و نهاد های انقلاب اسلامی
8. برخورداری از تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی جهت انجام فعالیت های شغلی طبق تأیید پزشک معتمد طب کار
9. آمادگی انجام وظیفه تمام وقت در محل کارخانه واقع در شهر ری یا دفتر مرکزی واقع در استان تهران بر اساس ضوابط و آئین نامه های داخلی شرکت
10. دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم و وزارت بهداشت
تبصره 1: مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرش داوطلب باطل تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
تبصره 2: مدارک تحصیلی معادل، مشروط و غیر مرتبط، قابل پذیرش نمی باشد.
تبصره 3: داوطلبین دارای مدارک بالاتر می توانند در آزمون شرکت نمایند. در صورت پذیرش نهایی به شرط ارائه تعهد محضری خدمت (به مدت 5 سال) در همان رده شغلی مورد آزمون، جذب خواهند شد.
تبصره 4: شرکت در آزمون برای داوطلبان از سراسر کشور مجاز می باشد لیکن سیمان تهران هیچگونه امکاناتی برای اسکان پذیرفته شدگان در آزمون ندارد.
شرایط سنی
1. حداکثر سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای داوطلبان مقطع کاردانی 32 سال و مقطع کارشناسی 35 سال بر اساس تاریخ 1403/02/14 می باشد.
2. به ازای هر سال سابقه کار مفید و مرتبط با رشته تحصیلی و شغل مورد نظر که دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی باشد، به ازاء هر سال سابقه یک سال (حداکثر تا پنج سال) به حداکثر سن مجاز در هر مقطع افزوده خواهد شد.
تبصره 1: ارائه مدارک مثبته سابقه کار پیش از مصاحبه حضوری برای پذیرفته شدن سابقه، الزامی است.
تبصره 2: متقاضیانی که در حال حاضر در شرکت سیمان تهران و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد شاغل هستند، با انتخاب گزینه "پرسنل شرکت"، مشمول محدودیت سقف سنی نمی گردند.
نحوه ثبت نام و ارسال مدارک

داوطلبان از تاریخ 1402/12/24 تا تاریخ 1403/01/10 مهلت دارند تا با مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن، در پایگاه اینترنتی شرکت سیمان تهران فرم ثبت نام را تکمیل و مدارک زیر را بارگذاری نمایند.

توجه مهم:

. مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

. واریز مبلغ 1/600/000 ریال (160 هزار تومان) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون
. هزینه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
. فایل اسکن شده عکس داوطلب 4*3 با حداکثر حجم 40 کیلو بایت
توضیح 1: زمان ثبت نام تمدید نمی گردد و متقاضیان می بایست در مدت زمان اعلام شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح 2: متقاضیان شرکت در آزمون می بایست پس از ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند. به ثبت نام با مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.
توضیح 3: لازم است داوطلبان گرامی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و مدارک و مستندات مورد نیاز در این اطلاعیه ملاک قرار خواهد گرفت. صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان مجددأ بعد از آزمون، بررسی خواهد شد و چنانچه در هر زمان محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ می گردد. لازم است داوطلبان در زمان مصاحبه اصل کلیه مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی، اصل مدرک تحصیلی مرتبط با رشته شغلی (بر اسا جدول رشته های مورد نیاز)، سوابق شغلی و سایر مدارک مربوطه را ارائه نمایند.
توضیح 4: هر فرد تنها حق یکبار ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
توضیح 5: داوطلبان بایستی دقت نمایند خرید کارت به منزله ثبت نام نهایی نبوده و داوطلبان می بایست حتمأ با وارد نمودن کد کارت خریداری شده و ورود به قسمت ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام و ثبت نام خود را نهایی نمایند.

 

زمان آزمون

زمان برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ 1403/02/14 در شهر تهران می باشد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد.
3. آزمون به صورت چهار گزینه ای و بدون احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. لازم به ذکر است با توجه به الزام پاسخ گویی به تمامی سوالات دفترچه سنجش ویژگی های شخصیتی، داوطلبان باید حسب صلاحدید خود حتمأ نسبت به انتخاب و درج تنها یک گزینه به عنوان پاسخ صحیح در پاسخ نامه اقدام نمایند.
تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه عکس دار و اصل کارت ملی و همچنین پرینت کارت ورود به جلسه جهت شرکت در آزمون الزامی می باشد. در غیر این صورت از ورود افراد به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.
 

کارت آزمون

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 1403/02/12 لغایت پنجشنبه مورخ 1403/02/13 از طریق سایت ثبت نام امکان پذیر است. بدیهی است از ورود افراد فاقد کارت ورود به جلسه، به سالن آزمون جلوگیری خواهد شد.
 

نتایج آزمون

در کلیه مراحل با مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت سیمان تهران مراتب پذیرش ثبت نام، نقص مدارک، صدور کارت شرکت در آزمون، نتیجه مرحله اول، محل و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی و هرگونه اطلاعات تکمیلی دیگری را دریافت نمایند.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.
 

ثبت نام

دانلود دفترچه شرایط (PDF) 

 

تقویم آزمون:

شروع ثبت نام: از 24 اسفند 1402
مهلت ثبت نام: تا 10 فروردین 1403
دریافت کارت آزمون: 12 و 13 اردیبهشت 1403
زمان برگزاری آزمون: 14 اردیبهشت 1402توجه: لینک ثبت نام از تاریخ 24 اسفند ماه 1402 فعال خواهد شد.

ارسال نظرات

برچسب روز

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر