بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۴۶۹۵
استاندار بوشهر از استخدام یک‌هزار و ۱۵۱ معلم و دبیر در آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد و گفت: جذب این تعداد معلم و دبیر فرصت خوبی است که آموزش و پرورش استان بوشهر بتواند نیاز خودش را جبران کند.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲

به گزارش بازارکار از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، احمد محمدی‌زاده شامگاه یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با تأکید بر توسعه زیرساخت‌های پرورشی، فرهنگی و علمی در مدارس اظهار داشت: سال جاری کارهای مهمی در آموزش و پرورش استان بوشهر اجرا شد که جای تشکر و قدردانی دارد.
وی اضافه کرد: برای اسکان مسافران کلاس‌های درس در مدارس فراهم شده که از خدمات آموزش و پرورش استان بوشهر قدردانی می‌شود.
استاندار بوشهر اقدامات سال تحصیلی جاری در حوزه فرهنگی و معنوی در مدارس استان را درخور تحسین دانست و بیان کرد: امسال در عرصه اردوهای راهیان نور و توسعه و پیشرفت با همکاری سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر اقدامات مهمی انجام شد.
محمدی‌زاده حضور شهدای گمنام و استقبال از آنان توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: یکی دیگر از فعالیت‌های مهم آموزش و پرورش ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس است که استقبال از شهدای گمنام یکی از اقدامات مهم و موثر فرهنگی بود که در سال تحصیلی جاری در مدارس انجام شد.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با قدردانی از همه کسانی که با آموزش و پرورش استان بوشهر به‌عنوان نقطه کانونی و مشترک همه به عنوان زیرساخت نسلی و آینده جامعه همکاری می‌کنند، گفت: سال آینده به‌عنوان سال آموزش و پرورش استان بوشهر نامگذاری شده و بیشترین توجه در موضوعات مختلف به ویژه در حوزه آموزش و پرورش متمرکز می‌شود تا ان‌شاء‌الله یک آموزش و پرورش بالنده، معلم و دانش‌آموز خوب داشته باشیم.
وی یکی از فرصت‌های مهم فراهم شده توسط دولت آیت‌الله رئیسی را استخدام قابل توجهی معلم و دبیر در کشور از جمله استان بوشهر دانست و تصریح کرد: خوشبختانه استان بوشهر یک‌هزار و 151 نفر سهمیه استخدامی معلم و دبیر دارد که مراحل جذب این تعداد در حال اجرا است و بخشی از آزمون کتبی آن انجام شده و بخش دیگر از آزمون هم در اوایل سال آینده گرفته و سپس مصاحبه انجام می‌شود.
استاندار بوشهر اضافه کرد: جذب این تعداد معلم و دبیر فرصت خوبی است که آموزش و پرورش استان بوشهر بتواند نیاز خودش را با تأمین معلم و دبیر جبران کند.
وی از همه دانش‌آموختگان استان بوشهر دعوت کرد در آزمون‌های بعدی که در 27 و 30 فروردین 1403 برگزار می‌شود شرکت و از این فرصت برای استخدام در آموزش و پرورش استفاده و به جامعه و نسل آینده خدمت کنند.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر