بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۴۸۳۸
مدیرکل صمت استان زنجان اعلام کرد
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سال گذشته با احیای ۱۵ واحد تولیدی در استان برای هزار و ۸۲۵ نفر اشتغال زایی شد.
دوشنبه ۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۷

گزارش بازار کار ، مجید گلشنی منفرد با بیان اینکه سال گذشته ۱۵ واحد تولیدی راکد در این استان با سرمایه گذاری بیش از هفت هزار و ۲۰۰ میلیارد ریالی احیا شد، گفت: در نتیجه احیای این واحدها برای هزار و ۸۲۵ نفر اشتغالزایی شد.

 

وی اظهار کرد: در مجموع میزان سرمایه گذاری صنعتی محقق در استان زنجان بر اساس پروانه‌های بهره برداری صادر شده در سال ۱۴۰۱ بیش از ۶۰ هزار میلیارد ریال بود که این رقم در سال ۱۴۰۲ با رشد ۱۷۵ درصدی به بیش از ۱۶۷ هزار میلیارد ریال رسید.

 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در حوزه معادن نیز گام‌های مهمی برای احیای آنها برداشته شد و هفت معدن با سرمایه گذاری ۳۰۲ میلیارد ریالی به چرخه فعالیت بازگشت که در نتیجه فعالیت دوباره این معادن، ۱۳۹ نفر مشغول به کار شدند.

 

وی با بیان اینکه استان زنجان دارای ۳۶ نوع ماده معدنی بوده و جزو معدود استان‌های کشور با این تنوع مواد معدنی است، گفت: در زمان حاضر از ۴۴۷ معدن ثبت شده در استان زنجان حدود ۲۰۰ معدن در وضعیت فعال قرار دارد.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر