بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۴۸۴۴
معاون سلامت و تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت استخدام نیروهای تربیت بدنی را تشریح و اعلام کرد: آزمون استخدامی مربیان تربیت بدنی ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود و پذیرفته‌شدگان مهر امسال در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند.
سه‌شنبه ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴

به گزارش بازارکار، صادق ستاری‌فرد درباره استخدام معلمان ورزش و مراقبان سلامت در آزمون استخدامی اظهار داشت: قرار است که در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش چهار هزار و ۱۷۰ مربی تربیت بدنی و سلامت و ۶ هزار مربی پرورشی و تربیت بدنی استخدام شوند.
وی افزود: آزمون پس از ماه مبارک رمضان در روز جمعه ۱۴ اردیبهشت برگزار می‌شود و فرایند استخدام به گونه‌ای پیش می‌رود که پذیرفته‌شدگان مهر سال آینده در کلاس‌های درس حاضر شوند.
به گزارش ایرنا، آزمون استخدامی آموزگاری آموزش و پرورش با حضور بیش از ۶۳۰ هزار داوطلب در روز جمعه ۱۸ اسفند برگزار شد، قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش پیشتر درباره سایر آزمون‌های استخدامی گفت: امسال برگزاری آزمون استخدامی بخش کیفیت بخشی را به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی سپردیم، حدود ۱۹ هزار و ۱۳۰ معلم سلامت، پرورشی و ورزش را جذب می‌کنیم و این آزمون در ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز آزمون دبیری متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود که برای هم شاخه نظری و مهارتی و هنرستان‌ها است و در این آزمون بیش از ۲۲ هزار نفر جذب خواهند شد.
احمدی لاشکی یادآور شد: آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان هم که برای نخستین بار مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۴۰۲، در زمان ۶ و ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود و آنجا هم پیشنهاد جذب بیش از ۳۰ هزار نفر ارائه شده است که اگر این اتفاقات رخ دهد، کم کم مشکلات نیروی انسانی که مهمترین مشکل آموزش و پرورش است، حل خواهد شد.

ارسال نظرات

برچسب روز

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر