بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۲۲۵
رییس پارک علم و فناوری گلستان خبرداد؛
دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۴
 

به گزارش بازارار به نقل از، حامد پاک نژاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۸۰ شرکت دانش بنیان و ۱۷۰ هسته فناوری در استان مشغول به فعالیت هستند که در حوزه‌های مختلف کار می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر از ۸۰ شرکت دانش بنیانی که در استان مشغول به فعالیت هستند کمتر از ۱۰ شرکت دانش بنیان به صورت تعاونی مشغول کار هستند.

رئیس پارک علم و فناوری گلستان با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۳ شرکت دانش بنیان را با نگاه مردمی شدن پیگیری می‌کنیم، گفت: زمانی که شرکت‌های به صورت تعاونی فعالیت می‌کنند از حالت انفرادی خارج می‌شوند و از تسهیلات و موارد حمایتی بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه شرکت‌هایی که در بدنه پارک عضو می‌شوند می‌توانند از تسهیلات کم بهره استفاده کنند، یادآور شد: شرکت‌هایی که نیاز به فضای فیزیکی دارند با مراجعه به پارک می‌توانند این فضا را در اختیار بگیرند.

پاک نژاد اظهار کرد: این شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف چون صنایع، بهداشت، آرایش بهداشتی، کشاورزی، هوش مصنوعی مشغول به فعالیت هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از شرکت‌ها در سطح کشور به نام هستند، افزود: اکنون در استان شرکت‌هایی در زمینه تولید ضدعفونی مشغول به فعالیت هستند که ۵۰ درصد مصرف کشور را تأمین می‌کند.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر