بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۲۶۹
۳۱ فروردین ۱۴۰۳ آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تأمین اجتماعی، با حضور ۱۴۴۲ شرکت کننده در قزوین برگزار می‌شود.
سه‌شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶

آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تأمین اجتماعی؛ در تاریخ ۳۱ فروردین برگزار می‌شود.

به گزارش بازار کار قزوین، به نقل از معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی قزوین، سازمان تأمین اجتماعی به‌منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود در مراکز مدیریت درمان و اداره کل این سازمان در استان قزوین، افراد واجد شرایط را در چارچوب ضابطه نظام جذب و استخدام سازمان از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، گزینش و طی سایر مراحل مربوطه به‌صورت استخدام پیمانی جذب می‌کند.

مهلت ثبت‌نام این آزمون پایان‌یافته و سازمان تأمین اجتماعی استان قزوین برای جذب و پذیرش ۱۴۸ نیروی انسانی در شهرستان‌های قزوین، البرز، آبیک، بوئین‌زهرا و تاکستان اعلام آمادگی کرده است که از این میان ۹۰۰ بانو و ۵۴۲ آقا در تاریخ ۳۱ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

رقابت ۱۴۴۲ قزوینی در آزمون استخدامی تأمین اجتماعی

جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، خواهر و بردار شهید و همچنین همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت از سهمیه ۲۵ درصدی در این آزمون برخوردار هستند. فرزندان آزادگان کمتر از ۱ سال اسارت، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد، رزمندگان باسابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و درنهایت همسر و فرزندان رزمندگان باسابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها مشمول استفاده از سهمیه 5درصدی هستند. بر اساس قانون حمایت از معلولان، افراد کم‌توان جسمی که مورد تأیید کمیسیون پزشکی توان‌بخشی سازمان بهزیستی کشور قرار گرفتند نیز، از سهمیه سه‌درصدی در این آزمون بهره‌مند هستند.

گفتنی است که کارت شرکت در آزمون استخدام پیمانی متمرکز سازمان تأمین اجتماعی، از سه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ برای مشاهده و چاپ بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت. همچنین ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج‌شده و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

 

 

 

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر