بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۶۵۱
شفیقی، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران از به تعویق افتادن آزمون استخدامی طرح «شهید زین الدین» خبر داد و گفت: زمان آزمون به ۱۱ خرداد ماه موکول شده است.
پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

به گزارش بازارکار، قدرت الله شفیقی از به تعویق افتادن تاریخ آزمون استخدامی طرح «شهید زین الدین» در استان تهران خبر داد.
شفیقی گفت: با توجه به دو مرحله‌ای شدن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اضافه شدن برخی دیگر از استان‌ها برای شرکت در آزمون طرح «شهید زین الدین»، برگزاری آزمون استخدامی به تاریخ ۱۱ خرداد سال جاری موکول شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران بیان کرد: با توجه به تعویق زمان آزمون، علاقه‌مندان فرصت ویرایش و ثبت نام مجدد را برای شرکت در آزمون به نشانی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir خواهند داشت.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند با مطالعه شرایط احراز، شغل و محل‌های تعیین شده در دفترچه آزمون، نسبت به انتخاب شغل از بین ۹ دستگاه اجرایی استان تهران، همچون: سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شرکت سهامی برق منطقه‌ای تهران، اداره کل دامپزشکی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اداره کل امور اقتصادی و دارایی اقدام کرده و در صورت کسب حدنصاب نمره آزمون، مصاحبه تخصصی و ارزیابی تکمیلی به استخدام دولت در آیند.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر