بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۷۹۹
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس از برگزاری اولین نشست کنسرسیوم اشتغال و مهارت آموزی دانشجویان کشور به میزبانی این دانشگاه در شیراز خبر داد.
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۴

جعفر ترک‌زاده امروز اول اردیبهشت‌ماه گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در سال ۱۴۰۳، اولین و بزرگترین جلسه کنسرسیوم اشتغال و مهارت آموزی دانشجویان کشور در سال ۱۴۰۳ با حضور هیئت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس در شیراز به زودی برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس فزود: اولین کنفرانس ملی مهارت ایران از طی روز‌های ۳ و ۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و با مشارکت صاحب‌نظران عرصه مهارت آموزشی کشور برگزار می‌شود.
او تصریح کرد: این کنفرانس که برای اولین‌بار در کشور به موضوع مهارت و مهارت آموزی از ابعاد مختلف می‌پردازد، توسط دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور به عنوان بزرگ‌ترین سازه مهارتی ـ دانشگاهی کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما و با حضور مسئولین و مقامات عالی‌رتبه کشوری، متخصصان و استادان حوزه مهارت، صنعتگران و کلیه ذی‌نفعان و فعالان عرصه کار و مهارت و مهارت آموزی کشور برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر