بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۰۲۱
معاون پارلمانی رئیس جمهور تأکید کرد:
معاون پارلمانی رئیس جمهور اقبال بازارهای جهانی به محصولات دانش‌بنیان کشورمان را نمودی از اقتدار و توانمندی‌های جمهوری اسلامی دانست.
شنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۵

دکتر حسینی -معاون امور مجلس رییس‌جمهور- در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان از عملکرد موفق شرکت‌های دانش‌بنیان کشورمان در بازارهای جهانی خبر داد و اظهار کرد: بیش از ۱۰ هزار شرکت دانش‌بنیان در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به عملیات غرورآفرین وعده صادق، تصریح کرد: عملیات وعده صادق و پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی، اقتدار کشورمان را به جهانیان نشان داد.

وی اضافه کرد: کشورهای غربی از جمله انگلیس و آمریکا از حامیان رژیم غاصب صهیونیستی هستند و تحقق وعده صادق بار دیگر صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را به نمایش گذاشت.

وی با گرامیداشت هفته کار و کارگر، به ترویج فرهنگ کار و کارگر و مهارت آموزی به ویژه برای جوانان تاکید و تصریح کرد: ظرفیت‌های متعدد از معدن، اقتصاد دیجیتال تا اقتصاد دانش‌بنیان در برنامه هفتم دیده شده و لازمه تحقق این برنامه‌ها، خودکفایی و افزایش صادرات است.

معاون امور مجلس رییس جمهور استقبال بازار جهانی در خرید محصولات دانش بنیان وطنی در نمایشگاه‌های بین‌المللی رایادآور شد و گفت: ۱۰ هزار شرکت دانش‌بنیان در کشور فعال است ضروری است محصولات این شرکت‌ها با کمک مسئولان رونق پیدا کند.

وی با اشاره به افزایش ۵۷ درصدی حقوق و ارتقاء رفاه کارگران از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم تاکنون گفت: دولت به حوزه کارگری توجه ویژه داشته است.

حسینی اظهار کرد: کارگران کشورمان از انقلاب ۵۷ به این سو با شجاعت و شهامت در عرصه‌های مختلف حضور پرشور داشتند.

معاون رئیس جمهور گفت: دولت آیت‌الله رئیسی خدمات زیادی به قشر کارگر داشته و اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، کاهش حوادث‌ کار، اصلاح بیمه کارگران ساختمانی با دربرگیری ۵۰۰ هزار کارگر ساختمانی از جمله اقدامات حمایتی از این قشر زحمت‌کش است.

وی با اشاره به تحقق بخش زیادی از وعده‌های دولت ادامه داد: در این دولت دو میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در حال ساخت است که ۵۰۰ هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: تحقق شعار امسال نیازمند همراهی کارگر، کارفرما و سرمایه‌گذار و رفع چالش‌های اقتصادی کشور در گرو جهش تولید است.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر