بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۰۶۱
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران خبر داد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران از شناسایی ۲۸ نیاز فناورانه و رفع ۱۰ نیاز فناورانه واحدهای صنعتی طی سال ۱۴۰۲ خبر داد.
شنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۱

به گزارش بازارکار سعید صادقی اظهار داشت: سال گذشته همچنین ۴۰ واحد مستعد دانش بنیان شدن شناسایی شد و ۱۰ واحد صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دانش بنیان شده است.
وی اضافه کرد: انجام امکان‌سنجی ۲ پروژه توسعه خوشه و آغاز توسعه ۱ خوشه جدید شامل خوشه لوازم خانگی و حمایت جهت ۴۰ برنامه عمل در حوزه خوشه‌های صنعتی از دیگر اقدامات انجام شده در این بازه زمانی یک ساله بوده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران با بیان اینکه در یک سال گذشته حدود ۸۰ مشاور تخصصی در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار مستقر شده‌اند گفت: این مشاوران در شهرک‌های صنعتی شمس‌آباد، نصیرآباد، عباس‌آباد و پایتخت جهت ارائه مشاوره به واحدهای صنعتی مستقر هستند.
صادقی اظهار کرد: حمایت از قراردادهای فی‌مابین واحدهای صنعتی و مشاورین شامل ۳۸ پروژه عارضه‌یابی و ۳۰ پروژه بهبود و حمایت از ۱۰ پایان‌نامه دانشجویی از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت است.
وی گفت: بیش از ۱۱ هزار نفر از شاغلین واحدهای صنعتی از طریق برگزاری یک هزار و ۸۰۰ دوره آموزشی در حوزه‌های بازار داخلی، توسعه بازار خارجی، مدیریت، کیفیت و استاندارد، حسابداری و مالی، برق و الکترونیک، دوره‌های تخصصی، پلاستیک و پلیمر، تجهیزات پزشکی، مبلمان، ریخته‌گری و غیره آموزش دیده‌اند.
به نقل از ایرنا مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، در سالی که گذشت ۳ رویداد استارت‌آپ در زمینه‌های پیش تصفیه پساب، صنایع غذایی و برق و الکترونیک برگزار شد و از نفرات برتر این رویدادها حمایت مادی و معنوی صورت پذیرفت.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر