بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۰۷۰
استاندار لرستان با بیان اینکه راه و شهرسازی طی هفته آینده جدول وضعیت زمین در لرستان را آماده کند، گفت: تا پایان تیر بیش از ۸۰درصد زمین طرح نهضت ملی مسکن تامین می‌شود.
يکشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۲

ابوطالب شفقت در جلسه شورای مسکن استان که شامگاه یکشنبه ۸ اردیبهشت با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن برگزار شد، اجرای پروژه نهضت ملی مسکن در استان را ضعیف عنوان و اظهار کرد: مهمترین موضوع این طرح تامین زمین و ایجاد زیرساخت‌ها برای متقاضیان مسکن است که تاکنون کمترین پیشرفت را داشته‌ایم.

وی افزود: راه و شهرسازی باید حداکثر تا یک‌هفته آینده جدول وضعیت زمین را ارائه دهد تا بتوانیم بیش از ۸۰ درصد زمین مورد نیاز استان را تا پایان تیرماه تأمین کنیم.

استاندار لرستان با بیان اینکه بانک مسکن با بیش از ۸۰ درصد متقاضیان معرفی شده از طرف راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان عقد قرارداد کرده است، گفت: بانک ملی مشکلاتی در سطح ملی داشت که اکنون مرتفع شده و در حال اجرای برنامه‌هاست.

وی در ادامه برلزوم همکاری بانک‌های خصوصی در حوزه نهضت ملی مسکن تاکید کرد و افزود: اگر بانک‌های خصوصی در پرداخت تسهیلات به متقاضیان مسکن مسائل و مشکلاتی دارند در شورای بانک‌های استان مطرح تا پیگیری‌های لازم جهت رفع موانع در دستور کار قرار بگیرد.

شفقت خاطرنشان کرد: شهرداری‌ها به ویژه شهرداری خرم‌آباد و بروجرد در صدور پروانه ساختمانی مشکلاتی داشتند که پس از طرح موضوع و بررسی‌های لازم قول مساعد دادند همکاری لازم را داشته باشند.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر