بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۰۷۸
سرپرست آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه ایجاد عدالت آموزشی شعار دولت سیزدهم است، گفت: برای سال ۱۴۰۳ برنامه داریم ۱۰۰ روستای استان را صاحب مدرسه خوب و ایمن کنیم.
يکشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۶

یونس بهاروند امروز (نهم اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در هفته بزرگداشت مقام معلم برنامه‌های متنوعی از جمله دیدار با مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری را خواهیم داشت که در این مراسم از معلمان نمونه کشوری تجلیل خواهد شد. دو معلم لرستانی جزو معلمان نمونه‌های کشوری هستند.

وی بیان کرد: دیدار با نماینده، ولی فقیه در لرستان، نواختن زنگ روز معلم، تجلیل از معلمان نمونه استانی و شهرستانی و بابا‌های مدرسه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: یکی از راهبرد‌های دولت سیزدهم رسیدگی به مناطق محروم بوده و ایجاد عدالت آموزشی شعار دولت است.

بهاروند با بیان اینکه با همکاری وزیر آموزش و پرورش ۷۵ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و هنرستانی در لرستان تخصیص یافته است که این اعتبار تا ۳۱ شهریور امسال محقق خواهد شد، بیان کرد: از این مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی هزینه شده و حداقل ۱۴ میلیارد تومان برای خرید تجهیزات هنرستانی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از اهداف دولت تقویت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش برای توانمندسازی دانش‌آموزان و مهارت‌آموزی آنهاس، ضرورت دارد تجهیزات هنرستانی را به‌روز و تقویت کنیم.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر