بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۲۶۷
شرکت داروسازی دانا با افزایش ۲۵ درصدی در فروش و ۲۱ درصدی در تولید با عملکردی درخشان در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته روز ۱۳ اردیبهشت‌ماه با حضور سهام داران مجمع عمومی خود را برگزار خواهد کرد.
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳

کسب رتبه دوم در بین شرکت های بورسی و افزایش فروش و تولید در داروسازی دانا

به گزارش بازار کار، شرکت داروسازی دانا با افزایش ۲۵ درصدی در فروش و ۲۱ درصدی در تولید با عملکردی درخشان در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته روز ۱۳ اردیبهشت‌ماه با حضور سهام داران مجمع عمومی خود را برگزار خواهد کرد.

داروسازی دانا در حالی به مجمع عمومی سالانه خود می‌رود که با افتتاح خط تولید سرم تزریقی و ممکل های ورزشی در سبد محصولات خود گامی بزرگ در راستای شعار بنیادین مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۲ مبنی بر «مهار تورم و رشد تولید» برداشته است.

داروسازی دانا با رشد چشمگیر در سبد تولید و فروش خود در سال مالی منتهی به ۱۴۰۲ توانست اعداد و ارقام قابل توجهی را ثبت کند. در بخش تولید داروسازی دانا با نرخ رشد ۲۱ درصدی در مجموع محصولات از ۱۷۷۴ میلیون عدد در سال ۱۴۰۱ به ۲۱۵۵ میلیون عدد در سال ۱۴۰۲ رسیده است. همچنین این داروسازی توانسته است عدد فروش خود را از ۱۶۸۹ میلیون عدد به ۲۱۱۲ میلیون عدد برساند و رشدی ۲۵ درصدی را ثبت نمیاد.

خط تولید سرم تزریقی با ۲ میلیون باتل در سال و خط تولید ممکل های ورزشی از دیگر اقدامات داروسازی دانا بود که در سال ۱۴۰۲ پس از سالها وقفه در تکمیل پروژه به بهره برداری و تولید رسید تا نیاز کشور را تا حدود زیادی پاسخگو باشد.

ارتقا رتبه داروسازی دانا از رتبه ۳ به رتبه ۲ در بین شرکت های دارویی بورسی نشان از مدیریت کارآمد و تلاش شبانه روزی در این داروسازی دارد تا همواره سلامتی آحاد مردم جامعه با زحمت کارکنان این داروسازی تا حدود زیادی تامین شود‌.

برچسب ها:

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر