بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۳۱۰
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر عنوان کرد
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از راه اندازی پویشی برای جلب مشارکت مشترکان خبر داد
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۶

 

به گزارش بازار کار؛ محسن ذبیحی در آیین گشایش بیست و هشتمین همایش بین المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق در زنجان با بیان اینکه توزیع برق پیشانی ارایه خدمات به مردم است و اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد، افزود: در سال های اخیر شرایط متعددی را در حوزه توزیع برق شاهد بودیم.

 

ذبیحی گفت: وضعیت ناترازی که ناشی از بد مصرفی است یک فرصتی را برای توزیع ایجاد کرد تا نگاه خود را به حوزه توزیع تغییر دهد و با تغییرات در قوانین و مدل ها این تهدید را به یک فرصت تبدیل کند.

 

وی بر ضرورت افزایش تاب آوری شبکه اشاره کرد و افزود: تمرکز بر مشارکت مردم در حوزه تولید برق در همین راستاست.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر به راه اندازی پویشی برای جلب مشارکت مشترکان شبکه توزیع اشاره کرد و افزود: همراهی مشترکان ضامن موفقیت برنامه ها در حوزه مدیریت انرژی است.

 

بیست و هشتمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق به میزبانی شرکت توزیع برق زنجان در دانشگاه زنجان در حال برگزاری است.

بیش از یک هزار نفر از سراسر کشور از بخش دولتی صنعت برق، بخش خصوصی و دانشگاهی در سه روز برگزاری این کنفرانس حضور دارند.

۲۸۳ مقاله در دبیرخانه این کنفرانس پذیرش شده است، ۸۹ مقاله به صورت حضوری طی ۱۵ نشست ارائه و چهار میزگرد تخصصی نیز به صورت پرسش و پاسخ با حضور مسئولین نشست ها با موضوعات انرژی های تجدیدپذیر، اثر خودروهای الکتریکی در شبکه های توزیع، مدیریت ریسک سیستم های شبکه های توزیع و مدیریت مصرف هوشمند برگزار خواهد شد.

نمایشگاه تخصصی و جانبی نیز همزمان با بیست و هشتمین کنفرانس برگزار خواهد شد که شرکتهای مختلفی از سراسر ایران می توانند دستاوردها، محصولات و خدمات خود را در آن عرضه کنند که ۴۰ شرکت در این نمایشگاه تحت مسئولیت سندیکای صنعت برق حضور خواهند یافت.

یک هزار و ۱۰۰ داور از سراسر کشور داوری مقالات این کنفرانس را برعهده دارند.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر