بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۳۱۱
رییس انجمن مهندسین برق و الکترونیک
رییس انجمن مهندسین برق و الکترونیک گفت: زنجان قطب برق و الکترونیک در کشور است.
چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۳

به گزارش  بازار کار؛ حسین عسکریان ابیانه در آیین گشایش بیست و هشتمین همایش بین المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق در زنجان با بیان اینکه انجمن مهندسین برق و الکترونیک سه هزار و ۱۰۰ نفر عضو دارد، گفت: این انجمن در سال ۱۳۷۷ تاسیس شده و ترکیب هیات مدیره آن متشکل از دانشگاهیان و فعالان حوزه صنعت است.

 

وی با بیان اینکه انجمن مهندسین برق و الکترونیک در همه شهرهای بزرگ ایران شاخه و شعبه دارد، اظهار کرد: این شاخه ها عمدتا توسط بخش صنعت و مخابرات اداره می شود.

 

رییس دائمی کنفرانس بین المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق گفت: برگزاری این کنفرانس با تلاش ها و پیگیری های بدنه دانشگاهی و بخش صنعت تداوم داشته و تا کنون نتایج خوبی را در حوزه برق کشور بر جا گذاشته است.

 

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان نیز در این برنامه گفت: استقرار صنایع بزرگ در حوزه برق در این استان موجب شده زنجان قطب برق و الکترونیک در کشور محسوب شود.

 

پیام جوادی به ارسال مقالات متعدد به بیست و هشتمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق اشاره کرد و افزود: ۲۸۳ مقاله در دبیرخانه این کنفرانس پذیرش شد که ۸۹ مقاله به صورت حضوری طی ۱۵ نشست ارائه و چهار میزگرد تخصصی نیز به صورت پرسش و پاسخ با حضور مسئولین نشست ها با موضوعات انرژی های تجدیدپذیر، اثر خودروهای الکتریکی در شبکه های توزیع، مدیریت ریسک سیستم های شبکه های توزیع و مدیریت مصرف هوشمند برگزار می شود.

 

وی اظهار کرد: کارگاههای پیش بینی شده در این کنفرانس نیز با استقبال قابل توجه مخاطبان مواجه شده است.

 

دبیر علمی بیست و هشتمین همایش بین المللی شبکه‌های توزیع نیروی برق گفت: بیش از یک هزار نفر از سراسر کشور از بخش دولتی صنعت برق، بخش خصوصی و دانشگاهی در سه روز برگزاری این کنفرانس حضور دارند.

 

علی ابدالی افزود:‌ یک هزار و ۱۰۰ داور از سراسر کشور داوری مقالات این کنفرانس را برعهده دارند.

 

بیست و هشتمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شرکت توزیع برق زنجان در دانشگاه زنجان در حال برگزاری است.

 

بیست و هفتمین کنفرانس از ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ با همکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و شرکت توزیع نیروی برق مشهد در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر