بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۳۴۰
اساتید و دانشجویان انجمن برق و الکترونیک دانشگاه خوارزمی به همراه چند تن از دانشجویان و اساتید این رشته، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری البرز فعال در حوزه فنی مهندسی بازدید کردند.
پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۰

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، سید مهران مهدوی مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: بازدیدعلمی - تخصصی دبیر انجمن برق و الکترونیک دانشگاه خوارزمی به همراه چند تن از دانشجویان و اساتید این رشته، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری البرز که در حوزه حوزه فنی مهندسی فعالیت دارند، با هدف همکاری و تعامل بیش از پیش صنعت و دانشگاه امروز ۹ اردیبهشت ماه در پارک علم و فناوری البرز حضور یافتند.
   وی افزود: در این بازدید مباحث مختلف با محوریت تاکید بر ارتباط بین فناوران و دانشجویان به پیشنهاد شرکتهای دانش بنیان، برگزاری نشستهای آموزشی ترویجی و ارتقای دانشی دانشجویان و آماده کردن آنان برای حضور در بازار کار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   مهدوی افزود: این دوستان از مراکز و پژوهشکده های علمی و پژوهشی پارک‌ علم و فناوری البرز بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت فناورانه و دانش بنیان این مجموعه آشنا شدند.
   گفتنی است، پارک علم و فناوری البرز نقش فعالی در برگزاری تور های فناورانه برای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی دارد.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر