بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۳۶۶
مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی سمنان در این استان خبر داد.
يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۷

 علی منصفی راد گفت: آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش، صبح  جمعه 14 اردیبهشت، همزمان با سراسر کشور و با حضور 4 هزار و 114 داوطلب در استان سمنان برگزار شد.

وی با بیان اینکه این آزمون در استان سمنان در دو حوزه امتحانی سمنان و شاهرود برگزار شد، افزود: یک هزار و 687 نفر از شهرستان های سمنان، مهدیشهر، سرخه، گرمسار، آرادان و خارج از استان در حوزه امتحانی سمنان، و دوهزار و 427 نفر از شهرستان های دامغان، شاهرود و میامی در حوزه امتحانی شاهرود به رقابت پرداختند.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: این آزمون به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در مشاغل کیفیت بخشی، شامل مربی تربیت بندی و سلامت، امور تربیتی و مشاوره، امور تربیتی و سبک زندگی و مشاور برگزار شد که از این تعداد، سه هزار و 287 نفر از داوطلبان خانم و 827 نفر نیز آقا بودند.

رئیس جهاددانشگاهی استان سمنان سهمیه جذب از این آزمون در استان سمنان را 205 نفر اعلام کرد و ادامه داد: تعداد جذب در شهرستان های استان به ترتیب سمنان 45 نفر، گرمسار 22 نفر، آرادان 6 نفر، سرخه 8 نفر، مهدیشهر 15 نفر، شاهرود 58 نفر، میامی 26 نفر و دامغان 25 نفر است.

وی یادآور شد: فرایند ثبت نام شامل اطلاعیه، ثبت نام و... از حدود 3 ماه گذشته از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس https://hrtc.ir انجام شد و نتیجه آزمون نیز از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می شود.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر