بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۶۴۲۲
محمدرضا ماندگاری امروز (۱۷ اردیبهشت ماه ) در حاشیه بازدید از مراکز خرید گندم در شهرستان حاجی‌آباد اظهار کرد: خرید تضمینی گندم در ۱۱ مرکز شبکه تعاون روستایی شامل ۶ مرکز گهکم، شمیل، طاشکوئیه، فارغان و احمدی در شهرستان حاجی آباد و دو مرکز خرید در تیرور و هشتبندی میناب، سه مرکز خرید نیز در زیارتعلی رودان، بستک و پارسیان انجام می‌شود.
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۷

به گزارش بازار کار ، محمدرضا ماندگاری امروز (۱۷ اردیبهشت ماه ) در حاشیه بازدید از مراکز خرید گندم در شهرستان حاجی‌آباد اظهار کرد: خرید تضمینی گندم در ۱۱ مرکز شبکه تعاون روستایی شامل ۶ مرکز گهکم، شمیل، طاشکوئیه، فارغان و احمدی در شهرستان حاجی آباد و دو مرکز خرید در تیرور و هشتبندی میناب، سه مرکز خرید نیز در زیارتعلی رودان، بستک و پارسیان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه میزان خرید گندم تا ۱۶ اردیبهشت ماه توسط این ۱۱ مرکز شبکه تعاون روستایی در سطح استان به ۳۰ هزار و ۱۲۰ تن رسیده است، افزود: گندم‌های خریداری شده به سیلوهای استان تحویل می‌شود و ما تلاشمان بر این است تا شرایط مطلوبی را در فرآیند خرید گندم شاهد باشیم.

ماندگاری با اشاره به اینکه تاکنون ۲۴ هزار تن از گندم های خریداری شده در سامانه ثبت شده است، افزود: پیگیری‌های لازم جهت ارسال لیست به بانک و پرداخت مطالبات گندم‌کاران انجام شده است و امیدواری بزودی نخستین واریزی انجام شود.

وی یادآور شد: شهرستان حاجی آباد با خرید ۱۶ هزار و ۲۰۰ تن گندم بیشترین میزان خرید را در سطح شبکه تعاون روستایی استان هرمزگان داشته است.

رئیس اداره بازرگانی تعاون روستایی هرمزگان گفت: گندم معمولی به قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان و گندم دروم ۱۸ هزار تومان هزار از کشاورزان خریداری می شود.

خرید تضمینی گندم در مراکز تعاون روستایی از اواخر فرودین ماه آغاز شده و تا پایان خردادماه ادامه دارد.

 

ارسال نظرات